פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מערכון מצחיק: "איפה אתם באזעקות השנה?"

אם יש אלמנט אחד חיובי שאפשר לקחת איתנו ממבצע עמוד ענן והאזעקות הבלתי פוסקות, זאת העובדה כי האזעקות הבלתי פוסקות עוזרות לגיבוש של מדורת השבט המשפחתית מצד אחד ומסייעות לחיזוק הקשרים עם השכנים מהצד השני, בזכות המפגשים המשעשעים בממ"ד, בחדר המדרגות או במקלט השכונתי.

המערכון המשעשע הבא שעלה אתמול לרשת בערוץ היוטיוב הישראלי "ערוץ החיים הקשים", מציג מפגש אקראי בין שכנים בחדר המדרגות, מפגש המוליד שיחת חולין מצחיקה במיוחד בנוגע לחגיגות האזעקה השנתיות. "מה, איפה אתם באזעקות השנה?" שואל השכן את הזוג שבדיוק יוצא מדירתו. "השנה אנחנו אצל ההורים של איילת" עונה הבחור כשאשתו מוסיפה "בשנה שעברה היינו אצל ההורים שלו, אתה יודע… צריך לאזן".


השלושה מתייחסים למבצע הצבאי ולתקופת האזעקות כאילו מדובר בליל הסדר או יום כיפור, ומנהלים דיאלוג שנון ומצחיק, בסופו מברכים אחד את השני בברכה הידועה "שתהיה לך כיפת ברזל", שמחליפה את "צום קל" או "חג שמח, הלעוסים".

על הסרטון החמוד הזה אחראים שלושה: יוגב בוסקילה, רן גרינפלד ודבי לוין שכתבו ויצרו אותו, בעזרתו של הצלם דניאל נחמוד. הסרטון זכה בתוך יממה למעל עשרת אלפים צפיות ביוטיוב, ושותף מאות פעמים גם באמצעות פייסבוק. נהדר.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...