פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סוף סוף: וואטסאפ מאפשרת להגדיר מי יוכל לראות את שורת "נראה לאחרונה"

בסוף השבוע החולף סערה הרשת סביב הדיווחים על רכישת אפליקצית המסרים המיידיים whatsapp על ידי פייסבוק בסכום הדמיוני של 19 מליארד דולרים. בכל הנוגע לבטיחות ופרטיות הגולשים, וואטסאפ נחשבת לאחת האפליקציות החברתיות היותר קפדניות, ולפחות על פיה הצהרותיה, אינה קוראת את הודעות הגולשים, לא שומרת אותן על השרתים שלה, ולא משלבת פרסומות. בנוסף התמונות והסרטונים המשותפים באמצעות האפליקציה הם חסרי אבא ואמא, ולא ניתן לדעת את מקורם.

כעת, כארבעה ימים לאחר ההודעה על הרכישה, וואטסאפ משיקה גירסה חדשה לאפליקציה, עם הגדרות פרטיות מתקדמות, המאפשרות לראשונה למשתמשי האנדרואיד לקבוע מי מחבריהם יוכל לראות את שורת ה"נראה לאחרונה" המופיעה בראש כל שיחה. כך תוכלו סוף סוף להימנע ממצבים מביכים בהם אתם לא מעוניינים לענות להודעה מסויימת, אך המשתמש מהצד השני מזהה שאתם מחוברים ומתעלמים.

וואטסאפ 3

הפיצ'ר החדש הזה מאפשר לכם לבחור מי מאנשי הקשר שלכם יוכל לראות את שורת המצב הזאת: כולם, רק חברים, או אף אחד. בנוסף תוכלו לבחור מי יראה את שורת הסטטוס שלכם ואת תמונת הפרופיל שלכם.

אגב, כל הפיצ'רים הללו כבר קיימים בגרסת וואטסאפ לאייפון, וסוף סוף יאפשרו גם למשתמשי אנדרואיד להדק עוד קצת את חגורת הפרטיות של האפליקציה הפופולרית.

איך זה עובד?

את העדכון החדש ניתן להוריד כרגע רק מהאתר הרשמי של whatsapp על ידי לחיצה כאן, כשבהמשך ניתן יהיה להוריד את העדכון גם באמצעות Google Play. כמובן, למקרה שיש בלבכם חשש, בדקנו את העניין, הורדנו את האפליקציה, התקנו אותה, והכל עובד פיקס. בנוסף חשוב לציין כי פרטי החשבון הקודמים שלכם וכל השיחות ישמרו. לאחר הורשת הקובץ, הפעילו אותו באמצעות הסמארטפון שלכם ואשרו התקנת האפליקציה.

לאחר שעדכנתם את גרסת הוואטסאפ שלכם, התהליך פשוט ביותר. כדי לשנות את הגדרות הפרטיות יש לפתוח את מסך האפשרויות, ללחוץ על "הגדרות", אחר כך על "חשבון" ואז לבחור ב"פרטיות". המסך שיפתח יאפשר לכם לשלוט על כל הגדרות הפרטיות השונות.

וואטסאפ 2

אגב, הגולשת Regi Roitberg מעדכנת אותנו כי כאשר תבטלו את שורת "נראה לאחרונה" לא תוכלו לראות את אותה שורה גם אצל החברים שלכם. נראית לנו כמו הקרבה זניחה בדרך לגאולה.

מקור: IBN Live

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...