פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מעולה: ג’ימי קימל חושף את האמת מאחורי הסרטון הויראלי של הזאב בכפר האולימפי

לפני ארבעה ימים על לרשת סרטון משעשע ומלחיץ במיוחד, כשגולשת המזחלות האמריקאית קייט האנסן המתחרה בימים אלו באולימפיאדת החורף בסוצ’י שברוסיה, פרסמה סרטון קצר המתעד זאב המטייל במסדרונות המלון בו היא שוהה. הסרטון גרף קרוב לחמישה מליון צפיות ברשת, והפך ללהיט ויראלי עליו דובר בכל מהדורות החדשות ברחבי העולם, ובכל אתרי האינטרנט הגדולים, כולל Ynet הישראלי. בסה”כ לא בכל יום זאב מטייל בחופשיות בין ספורטאים אולימפיים, במה שנראה כמו עוד פארסה הזויה מבית היוצר של אולימפיאדת סוצ’י. אז זהו. שלא.

הסרטון המקורי: זאב בכפר האולימפי בסוצ’י


אלא שאז, יומיים לאחר שהסרטון הזה התפוצץ בעולם, חשף ג’ימי קימל בתכנית האירוח שלו את האמת המפתיעה מאחורי הסרטון. מסתבר כי הסרטון מבויים, צולם בארצות הברית, ומי שצילם אותו הוא לא אחר מאשר קימל בעצמו באמצעות הפקת התכנית ובאולפני התכנית, בשיתוף פעולה עם קייט הנאסן, שהתנדבה לפרסם אותו בחשבון הטוויטר שלה כאילו צילמה אותו בעצמה, ובכך למתוח את אומת האינטרנט ואת מהדורות החדשות בעולם.

זו לא הפעם הראשונה שקימל מצליח לייצר סרטון ויראלי שנראה אמיתי לכאורה אך מבויים מתחילתו ועד סופו. אתם ודאי זוכרים את סרטון הטוורקינג המעולה בו בחורה מנענעת את ישבנה תוך שהיא עומדת על הידיים, נופלת אחורה ומתחילה לעלות באש. גם אז גרף הסרטון המקורי מליוני צפיות ואזכורים ברשת, והתברר כמתיחה של קימל, במהלך מבריק שהוכיח, ממש כמו במקרה הנוכחי, שאף פעם אי אפשר להאמין למה שרואים בסרטונים הויראלים ביוטיוב.

החשיפה של קימל בתכנית האירוח שלו:


אגב, הסרטון המקורי עם הזאב אורך כעשרים שניות, ובתכניתו חשף קימל את ההמשך שלו, בו אנו רואים את קימל מגיח מיד אחרי הזאב כשהוא חמוש במחליקיים ובחליפת סקי, ומוכיח כי הוא זה שיצר את הסרטון. קימל, אתה גאון.

סוצ'י 2

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...