פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סוף סוף: כך תבטלו לחלוטין התראות מקבוצות הוואטסאפ הכי חופרות שלכם

אפליקציית Whatsapp הפכה כבר מזמן לחלק בלתי נפרד מחיינו, ולאחד מאמצעי התקשורת הכי יעילים של דור הסמארטפונים. אולם, למרות שלל היתרונות שלה, יש לא מעט משתמשים שמרגישים כי האפליקציה הפכה למטרד מרגיז, במיוחד בזכות שלל הקבוצות בהם אנחנו חברים, קבוצות שלעיתים הופכות לחופרות במיוחד בלי שום סיבה מיוחדת ולא מפסיקות לשלוח לנו אינסוף התראות ועדכונים קולניים ומעצבנים ולהפריע לנו בזמן העבודה, בילוי עם חברים ועוד.

עד כה, האפשרות היחידה שלנו להימלט מהמטרד הזה הייתה השתקת הקבוצה לתקופה של עד שבוע, אולם גם ההשתקה הזו לא מנעה את בזבוז הסוללה שלנו, את הצגת העדכונים בקבוצה במסך הראשי של האפליקציה, וכמובן, לא ביטלה את אייקון ההתראה המציק המופיע בראש הסמארטפון שלנו כמעט בכל רגע נתון,

כעת, סוף כל סוף, השיקה Whatsapp גירסה חדשה לאפליקציה עבור משתמשי אנדרואיד, עם שני פיצ'רים חדשים וחשובים, שיהפכו את החיים של כולנו לרגועים הרבה יותר וימנעו מאיתנו את הדילמה הנוראית והלא נעימה הכרוכה ביציאה מקבוצה מסויימת.

בגירסא החדשה של האפליקציה תוכלו לבחור להשתיק קבוצה מסויימת גם לפרקי זמן חדשים וארוכים יותר של חודש, שנה או מאה שנה (מישהו שם נסחף). אולם, יותר חשוב מכך וגולת הכותרת של העדכון, הוא היכולת שלכם לבטל לחלוטין התראות מקבוצה ספציפית על פי בחירתכם. המשמעות: הקבוצה עצמה תמשיך להתעדכן, אך אתם לא תראו זכר לכך עד שתיכנסו לקבוצה עצמה ביוזמתכם. בנוסף, העדכונים החדשים מאותה קבוצה לא יגרמו לה לקפוץ לראש מסך הבית של הוואטסאפ, ולא יופיע האייקון הירוק המדווח על הודעות חדשות בקבוצה.

התראות וואטסאפ
הפיצ'רים החדשים. כך תבטלו לחלוטין התראות מקבוצות חופרות

אז איך עושים את זה?

העדכון החדש עדין לא זמין בחנות Google Play עבור מכשירי אנדרואיד, אך תוכלו להוריד אותו כאן, או דרך האתר הרשמי של Whatsapp. לאחר ההורדה העבירו את הקובץ למכשיר שלכם ואז הפעילו את הקובץ מתוך מנהל הקבצים של המכשיר. אשרו את ההתקנה המחודשת (הנתונים הקודמים שלכם ישמרו) ואז הפעילו אותה שוב.

כנסו לאחת הקבוצות שברצונכם להשתיק או לבטל  את ההתראות ממנה, לחצו על כפתור האפשרויות, בחרו ב"השתק" ושם תוכלו לבחור (כפי שניתן לראות בצילום המסך) את ההעדפות שלכם לגבי זמן השתקה או ביטול התראות על ידי הורדת הסימון בצ'ק בוקס המתאים.

מדובר ללא ספק בבשורה של ממש עבור כל מי שסובל מהעדכונים הבלתי פוסקים מקבוצת המשפחה, קבוצת החברים מהעבודה, או כל קבוצה מטרידה אחרת שהמשתתפים בה לא מפסיקים לחפור לעולם. קליק כאן להורדת הגרסה החדשה

באמצעות: GeekTime

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...