הנקניקייה שלך מסוממת ?

הורים המראיינים מטפלת שתשמור על הילדים, ירצו לוודא ולבדוק לפני שהם מכניסים בחורה נחמדה לביתם, שלא מדובר על מישהי חסרת אחריות, או משמשת מודל רע לחיקוי, למשל: שימוש בסמים. הילדים צריכים לגדול בסמוך למישהי אחראית שתדאג לצרכים שלהם.  כמו שבודקים טוב את האדם אותו מכניסים הביתה,  עלינו לבדוק האם הבשר שאנחנו מכניסים הביתה ושמים על הצלחת שלנו ושל ילדינו, אכן ראוי למאכל.


אפלגייט – חברה לשיווק בשר טבעי ואורגני, מנסה לעודד צרכנים לראיין את הבשר ולבדוק אותו טוב לפני שמכניסים אותו הביתה. הסלוגן המוביל את הקמפיין של אפלגייט היא שאלה: מה יש לך בתוך הנקניקייה ? הסלוגן מבקש מג’ו הממוצע לעצור רגע לפני שהוא דוחף עוד נקניקייה לפה של הבן שלו, ולחשוב לרגע, אולי הנקניקייה הזו היתה פעם בעל כורחה פרה מסוממת ומזוהמת מלאת אנטיביוטיקה וסטרואידים?

בסדרת הפרסומות שאפלגייט הוציאה אנחנו מצטרפים לראיון עבודה, אמהות מחפשות בשר עבור הילדים שלהן ולכן הן יושבות עם פרות שהגיעו לראיון העבודה, על מנת לאייש את המשרה של סעודה מזינה ובריאה עבור הילדים. הסרטון הראשון מפגיש בין אמא חשדנית לבין פרה שרירית ומנופחת עם מזרק מתנדנד לה מהזרוע, הפרה משקרת בחזה נפוח ומתכווץ בנוגע לקבלת הורמוני גדילה ומכחישה כל קשר למזרק המתנדנד.

הצופה מסיים לראות את הסרטון וצוחק מסרטון משעשע אך עם זאת מטריד, מכיוון שהיא גורמת לעצור ולחשוב על כל אותן הפעמים בהן הכנסנו הביתה בשר קפוא וסעדנו אותו בהנאה בלי לשאול יותר מדי שאלות, אולי הוא לא כזה תמים ומזין כמו שהוא נראה…

בתיאבון!


מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק