קמפיין הרזיה יצירתי: אנשים מראיינים את האני השמן שלהם

בדיוק שחשבתם שלתעשיית הדיאטות והירידה במשקל נגמרו הרעיונות המקוריים לשיווק, הגיעה חברת Medifast, חברה המתמחה באורח חיים בריא ובשיטות טבעיות להרזיה, והשיקה קמפיין  פרסום מקסים. הקמפיין החדש נקרא “שיחות עם עצמך”, והוא כולל סדרת סרטונים שונים המתעדים שלושה מלקוחות החברה, אשר ירדו במשקל, ונפגשים כמה חודשים לאחר תחילת הדיאטה עם האני השמן שלהם לראיון על החיים שלפני ועל החיים החדשים של אותו אדם.

הקמפיין משתמש בסרטוני ווידאו שצולמו החל מינואר 2012, עם תחילת המסע של השלישייה לעבר הירידה במשקל. חודשים מאוחר יותר, לאחר שהתהליך שמציעה חברת Medifast הוכיח את התוצאות הרצויות והמשתתפים הגיעו למטרות שהציבו לעצמם בירידת בהשקל, צולמה סדרת הסרטונים השניה, וכך נוצר הראיון האותנטי של כל משתתף עם עצמו, כמה חודשים לפני.  בסרטון שמוצג לפניכם תוכלו לצפות למשל בקימברלי, שהשילה קרוב לעשרים קלו ממשקלה. כאמור, בניגוד להנחה הראשונית שמדובר בתעלולי פוטושופ ומצלמה, הירידה במשקל הינה אותנטית לחלוטין, והייתה כרוכה בשינוי אורח החיים ובהמון משמעת עצמית מצידה של קימברלי.

הקמפיין הזה הוא אמנם נורא יצירתי, אך Medifast, הם לא הראשונים שחשבו על הרעיון. ההשראה לקמפיין התקבלה ככל הנראה מסרטון ויראלי שפורסם בתחילת שנת 2012, המציג בחור בשם ירמיהו מקדונלד, גבר בן 32, שראיון את עצמו כשהיה בן 12 (צפו בסרטון כאן).

שאר הסרטונים של Medifast, וגם סרטון מאחורי הקלעים המתעד את יצירת הקמפיין, מוצגים כאן:


 


 


 

לייק לפטריה בפייסבוק