פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מדריך: איך תהיי זונה מצליחה?

אם תמיד חלמתם להיות זונה, וחשבתם שמדובר בעסק כלכלי מרוויח שדורש מעט מאוד מחשבה ותכנון מראש, אתם טועים בגדול. סרטון חדש שעלה אתמול לרשת מנסה לענות על השאלה שכמעט אף אישה לא שואלת את עצמה, ובצדק: איך להיות זונה מצליחה?

הסרטון, בכיכובה של יוצאת העונה השניה של "היפה והחנון", נלה גולדנברג, מציג מספר טיפים חשובים במיוחד לנשים שבחרו בקריירה הטובענית והלא פשוטה הזאת, ומעוניינות לצאת מהרחוב ולהפוך את המקצוע לקריירה לכל דבר.

אלה מכם שכבר הספיקו להזדעזע מהקריאייטיב המעט בעייתי הזה יכולים לקחת נשימת רווחה, היות וכצפוי, לא מדובר בסרטון המתיימר לקדם את תחום הזנות, אלא בסה"כ בגימיק שיווקי שיצרה חברת smovie בבעלותו של סניה וולדברג, חברה המתמחה ביצירת סרטונים ויראליים לקידום עסקים ושירותים.

איך להיות זונה מצליחה

בנוסף לסרטון המופת הזה, יצרו בחברה סרטון קידום עצמי באותו קונספט בשם "איך להיות פרסומאי מצליח?". הסרטון הנוסף זהה אחד לאחד לסרטון הזונות המקורי, מלבד העובדה שפס הקול שלו שונה, וכעת הוא מכוון לתחום הפרסום. בשני המקרים מדובר בסרטונים נחמדים אך לא קורעים מצחוק. מה שכן מצחיק הוא העובדה שב smovie, בחרו במתכוון או מתוך עצלנות, לחסוך ולא להפיק שני סרטונים שונים, אלא ללכת על שניים באחד. גם אם הקונספט הזה תוכנן מראש, הוא יוצר אצל הצופה תחושה שמישהו שם קצת התעצל.


איך להיות זונה מצליחה 2

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...