עולם מבוזבז: אתר משעשע בודק כמה שנים בזבזה האנושות על סרטוני יוטיוב

מאז פרץ לחיינו האינטרנט אי שם לפני כשני עשורים, אפשר לקבוע עובדה אחת בודאות: עקומת התפוקה של המין האנושי ירדה פלאים. בדיוק כמו הטלויזיה והעיד הרב ערוצי, גם האינטרנט יצר מדיה חדשה לחלוטין עבורינו לצריכת תכנים ובזבוז זמן משווע.

אתר חדש ומשעשע בשם Wasted Humanity, מנסה להמחיש לנו בצורה קצת יותר ברורה ומספרית עד כמה בדיוק אנחנו מבזבזים את זמננו. איך זה עובד? אתם מכניסים לשורות החיפוש URL של סרטון יוטיוב כלשהו לבחירתכם, ועל ידי לחיצת כפתור תוכלו לגלות בדיוק כמה שנים בזבזה האנושות כולה על צפייה בסרטון הזה. בנוסף, תזכו לקבל פרטי מידע פיקנטים לשם השוואה, וכמובן, תוכלו ללצפות בסרטון בלחיצה.

לדוגמא: הקליפ לשיר Bad Romance של ליידי גאגא, נצפה עד כה קרוב ל-550 מלוין פעמים ואורכו כ-5 דקות. בסה”כ בזבזה האנושות כולה מעל 5000 שנים בצפייה בכוכבת הפופ מזמרת בלבוש מינימלי. לשם השוואה, מציינים באתר את העובדה כי מלחמת האזרחים בצרפת ארכה כעשר שנים בלבד, בכל פעם שתרפרשו את העמוד או תבדקו סרטון חדש, תקבלו פריט מידע חדש לשם השוואה.

עולם מבוזבז 2

מי שאחראים על האתר הזה הם צמד ישראלים, גיל כהן וגילי באר, המגדירים את עצמם כגיקים וחובבי אינטרנט מושבעים. האתר נראה נהדר ושווה גם להציץ בעמוד ה”אודות” שלו, כדי להבין מי בדיוק הנפשות הפועלות, ומדוע בזבזו את מיטב זמנם כדי לגרום לנו להבין על מה אנחנו מבזבזים את זמנינו.

אגב, כצפוי, סרטון היוטיוב שבזבז הכי הרבה שנים לאנושות, ובחוסר צדק מוחלט, הוא הלהיט המטורף גנגנאם סטייל שגרם לאזרחי העולם לזרוק לפח קרוב ל-15 אלף שנים שיכלו היו להיות מנוצלות לדברים מועילים הרבה יותר. קליק כאן לביקור באתר.תודה לארז פרת על הטיפ.

עולם מבוזבז 3
שנתיים בזבזה האנושת על צפייה בעז הצורחת.

לייק לפטריה בפייסבוק