פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הטיפ הנהדר של הבחור הזה ישדרג משמעותית את הטיול היומי שלכם עם הכלב

לא משנה עד כמה אתם אוהבים אותו ועד כמה הוא תופס חלק חשוב בחיים שלכם, אם אתם מגדלים כלב, סביר מאוד להניח שגם אתם חוטאים מדי פעם ביחס שלכם אליו, בלי לשים לב לכך.

נועם לנגה (אילוף בנועם), מאלף כלבים ישראלי, פרסם השבוע בעמוד הפייסבוק שלו סטטוס חשוב ואפילו קצת מרגש, בו הוא מסביר כמה זה הכרחי שתשאירו את הטלפון שלכם בכיס, או אפילו בבית, בזמן הטיול היומי שלכם עם החבר הכי טוב שלכם. זה אולי נשמע קצת קטנוני ומוגזם, אבל אחרי שתקראו מה יש לו להגיד, לא תוכלו שלא לחשוב על העניין הזה בטיול הבא שלכם עם הכלב, ולהבין שהוא לגמרי צודק. וכך הוא כותב:

אל תזיעו יותר מידי, קחו 20 דקות של אושר

"אני חושב שרוב האנשים לא באמת נהנים מהטיול עם הכלב שלכם ולכן הם מרגישים שהם חייבים (אבל חייבים!) לספר למישהו על היום שלהם, דווקא ברגע שבו כל תשומת הלב צריכה להיות עם הכלב, זמן השיתוף שלכם, הביחד. הרגע שהכלב מחכה לו כל היום כשאתם עסוקים בעניינים אחרים.

ומה אתם עושים? מדברים או דבוקים למסך. והכלב?
-נגרר אחריכם משועמם, מעיף מבט אליכם רק לראות שאתם… לא מסתכלים עליו, אתם לא איתו. שניכם מחוברים במקרה, אבל לא באמת יחד. מדי פעם הוא ימשוך לאנשהו רק בשביל שתגידו לו לבוא אחריכם, יראה לכם שאם לא תדברו איתו, הוא יחפש שיחה במקום אחר.

מה היה קורה עם כך הייתם הולכים עם החברה שלכם? או בדייט במסעדה?

כל הכלבים שאני עובד איתם "נדלקים" בטיול ברגע שמתייחסים אליהם. פתאום, הם מפסיקים למשוך ומסתכלים על הבעלים. באורח פלא הבעלים מקבל שליטה על הכלב.

אני מבקש מכם, תשאירו את הטלפון בבית ואם זה קשה, פשוט תחליטו שאתם לא זמינים עד שאתם מגיעים לגינה או בחזרה הביתה. קחו אתכם צעצוע, בקבוק פלסטיק, חבל, כדור, חטיפים, קליקר…לא משנה מה.

הציעו לכלב שלכם אינטראקציה איתכם, יהיה לכם כל כך כיף שלא תרצו להפסיק. נסו ותגידו לי שלא נהניתם יותר!

דרך אגב, לא צריך להקדיש לזה שעה, אז אל תזיעו יותר מדי.
20 דקות תשומת לב ומשחק מתוך הטיול זה אחלה. מעבר לזה, לא חייבים לעשות את זה בכל פעם, למרות שאף כלב לא יתנגד לרעיון.

הכי חשוב – בלי טלפונים, בבקשה. מגיע לכם יותר טוב אחד מהשני והמפתח לאושר הזה נמצא בידיים שלכם. מקווה שמישהו חוץ מאמא שלי יקרא את זה."

קליק לפרסום המקורי של נועם

ההתמכרות שלנו לטלפונים החכמים היא עובדה ידועה, ופוגעת בהמון אספקטים של החיים שלנו. אולם, כשהקרבן של ההתמכרות הזאת הוא הכלב שלכם, הפגיעה היא חמורה ועצובה הרבה יותר, במיוחד לאור העובדה שהוא אינו יכול לדבר אליכם ולנזוף בכם על הזלזול וההזנחה שהוא חש בזמן שאתם מתעלמים ממנו לחלוטין וקוראים לזה "טיול משותף".

בנימה אישית, ובתור מי שמגדל בביתו את אחד הכלבים המתוקים בעולם (ואני מאוד אובייקטיבי), הסטטוס הזה תפס אותי בדיוק אחרי שחזרתי מטיול הבוקר שלנו, טיול של 20 דקות שהתבזבז כולו על שיחות טלפון, וגרם לכלבלב להתנהג בחוסר סבלנות, למשוך אותי ולנעוץ בי מבטים לא מרוצים. בדיעבד, הבנתי בדיוק מה עבר עליו, וכמה תשומת הלב שלי חשובה לו.

תחשבו על זה, תשאירו את הטלפון בבית ותנו לכלבים את מה שהם מרוויחים ביושר תמורת המון שעות שעמום ושינה במהלך ביום: קצת זמן משותף אתכם, האנשים שהם כל כך אוהבים לאהוב.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...