חופשת קיץ – בארץ או בחו”ל?

הרבה אנשים מתלבטים האם לצאת אל חופשה בישראל או בחו”ל. במאמר זה נשטח את היתרונות והחסרונות של כל החלטה וזאת על מנת שהקוראים יוכלו להגיע למסקנה המתאימה להם.

חופשה קצרה? בישראל

אם אתם מעוניינים לצאת לחופשת קיץ קצרה וזאת משום שהבוס בעבודה החליט שהוא אינו יכול לוותר על שירותיכם ליותר משלושה ארבעה ימים, קרוב לוודאי שהחופשה שהכי תשתלם לכם היא חופשה בישראל. כאן תחסכו את כל הקשור אל זמן המתנה לטיסה וזמן הטיסה עצמה הלוך ושוב. דבר שיכול לבזבז לכם לפחות יממה מהחופשה. בנוסף, בישראל יש מקומות משגעים, דילים משתלמים ולא צריך להתחיל ולבצע המרה של כסף, לחשוב על העברות לבית המלון ולדאוג שמא הטיסה תתעכב ולא תגיעו הביתה ולעבודה כמו שהבטחתם לבוס. לכן, במקרה בו מדובר על חופשה קצרה ההמלצה היא לבדוק מהם הדילים המשתלמים ומהם המקומות היפים במדינה בהם עדיין לא ביקרתם ולהזמין חופשה שלא נופלת באיכות שלה מחופשה בחו”ל.

חופשת קיץ בחו”ל

העונה התיירותית של השנה ברוב המדינות היא עונת הקיץ ולכן יש להתכונן לכך שתהיו בבית מלון יחד עם עוד ישראלים, שהרחובות והאתרים יהיו מוצפים בתיירים ושהמחירים לא יהיו נמוכים. למרות כל זאת ניתן למצוא דילים משתלמים ביותר שכוללים טיסות, בית מלון והעברות וניתן להחליט מראש מהן האטרקציות בהן אתם מעוניינים ולרכוש כרטיסים לאטרקציות במחירים משתלמים יותר. בנוסף, כיוון שממילא תצטרכו לעשות ביטוח נסיעות חשוב שתבדקו מה המחיר של הביטוח בכל חברה והאם יש כל מיני הצעות מפתות שישתלמו לכם מבחינה כלכלית, כמו למשל ביטוח נסיעות כללית חו”ל שרכישתו מבטיחה מתנה. חשוב לקחת בחשבון שחופשה בחו”ל משתלמת אם אתם לא לחוצים בזמן, כלומר אם יש לכם אפשרות לצאת אל חופשה של 5-7 ימים.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MURAD OSMANN (@muradosmann)

חו”ל או ישראל?

אם מדובר על חופשה קצרה מומלץ לצאת אל חופשה בישראל. בתי המלון רבים בישראל עומדים בסטנדרטיים בינלאומיים גבוהים מאוד ותיירים רבים מעניקים להם ציון גבוה ביחס למדינות אחרות בעולם. ניתן לצאת לנופש בחלקים היפים ביותר של המדינה, כמו למשל ים המלח, אילת, כנרת, ירושלים ותל אביב. למרות זאת, ההמלצה היא לחפש מראש דיל מתאים לחופשה בארץ, כי גם בישראל, בדיוק כמו בחו”ל החופשות לא זולות. אם אתם מעוניינים לצאת אל חופשה בחו”ל תמיד יש לוודא שאתם יכולים לצאת לחופשה של בין חמישה ימים לשבוע, חשוב לוודא שהחופשה כוללת את כל ההוצאות (טיסות, העברות, מיסים, בית מלון ועוד). ניתן להוזיל חופשה בחו”ל על ידי יציאה לנופש שבוע או שבועיים לפני חופשת חג בישראל ובעונה שאינה תיירותית ואם אתם מעוניינים להוזיל חופשה בישראל ניתן לקחת את הסיכון ולהמתין עד הרגע האחרון למבצעים המשתלמים ביותר.

לסיכום, חופשת קיץ קצרה משתלמת בישראל. חופשת קיץ ארוכה יותר משתלמת בחו”ל. מבחינת עלויות ניתן להשפיע על העלות על ידי השוואת מחירים חכמה והחלטה האם לרכוש דיל או להזמין את הטיסה והמלון בנפרד. תיהנו.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק