איפה אפי? יצא למסע נקמה

איפה אפי? אני בהחלט לא יודע. הרבה זמן לא חיפשתי אותו, אבל הוא בטח מסתתר. רבים מאיתנו בילינו חלקים מהילדות שלנו ולפעמים אפילו מעבר לילדות, בנסיון לחפש את אפי, הגירסה הישראלית ל waldo האמריקאי. מעבר לספרים הרבים, אני זוכר גם את סדרת הטלוויזיה בערוץ הילדים, ואני זוכר את עצמי בוהה במסך ומנסה למצוא את אפי המעצבן לפני שהשעון יתקתק ויגיע לסיום הזמן שהוקצב לנו הצופים למצוא אותו. כילד לא סבלתי את החיפוש זה. היום כבוגר, אני יכול להגיד בפה מלא – אני עדין לא סובל את זה.

אף אחד לא שאל את עצמו אף פעם את השאלות הרת הגורל: למה אפי מתחבא? מדוע הוא כל כך לא רוצה שימצאו אותו? ולמה חוש האופנה שלו כל כך גרוע? בניגוד לרובינו החבר’ה האחראים על ערוץ היוטיוב Joul thief, דווקא כן שאלו את עצמם, ומנסים לענות כל כל השאלות בטריילר חדש לסרט הפיקטיבי שעומד לשבור בצורה פיקטיבית את כל שיאי ההכנסות הקיץ, “איפה אפי – הסרט”.

הטריילר הקורע, מציג את סיפורו של וולדו (אפי) סוכן משטרתי בעל יכולת מופלאה להיטמע בין המון אנשים, המתבקש לחזור למשימה אחרונה ומיוחדת – להיטמע בתוך קהל של אנשים. מכאן יוצא וולדו למסע נקמה מצחיק ומרגש, בו הוא סוגר חשבון עם כל מי שהרסו את חיו כל השנים, כולל הארגון שהפך אותו לאגדה. אפי לא מתחבא עוד.

רוצים לראות עוד טריילרים מצחיקים של joulthief? כנסו לערוץ היוטיוב או לעמוד הפייסבוק שלהם.

לייק לפטריה בפייסבוק