יותר טוב מהסכם שלום: איקאה נתניה נפתח מחדש

קצת מעל שנה עברה מאז אותו אסון נורא. האש הייתה בכל מקום, מכלה את כל מה שבדרכה, ואנשים לא ידעו את עצמם מרוב צער. במשך תקופה ארוכה לא יכלנו להפסיק לחשוב על זה. מה נעשה? איך ממשיכים מכאן? כך במשך שנה. סניף ואז הגיעה ההודעה המרגשת: איקאה נתניה נפתח מחדש. אז נכון, אסון הכרמל היה גדול יותר, אבל אסון השרון הכריח אנשים תמימים לארוז את חפציהם האישיים ולסוע לראשון לציון. טפו.

לפני כמה ימים עלתה לאויר הפרסומת שעם ישראל כל כך חיכה לה, המבשרת עם חזרתה של איקאה לנתניה. הפרסומת דיי חביבה, מציגה קונספט שכמותו ראינו לפחות שלוש פעמים בחודשים האחרונים (סמסונג למשל) בו החפצים השונים מקבלים חיים וזזים בעצמם, בזמן שעובד איקאה המבסוט משוטט לבד בחנות הריקה ושר בקולי קולות את השיר “הנה זה בא”. בן רגע נדלקים האורות ומתקבלת התמונה הכל כך מוכרת. אנשים, אנשים ועוד אנשים עם הלשון בחוץ, מתקשים לנגב את הריר מהעובדה שסוף סוף ניתנה להם שוב ההזדמנות לשוטט במבוך איקאה ולקנות מוצרים חביבים, במחירים זולים, ובאיכות של סרט פורנו. בהפקה דלת תקציב.

אני מודה, גם אני קניתי שולחן באיקאה. קטן כזה, לסלון. אני אפילו די מבסוט ממנו. גם הפרסומת לא רעה. אבל אין שום סיכוי שתראו את הפרצוף שלי שוב באיקאה. לא יודע למה. באמת חנות נחמדה.

 

לייק לפטריה בפייסבוק