פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה ארגן להורים שלו חתונת כסף בהפתעה והבין שעשה את הטעות הגדולה בחייו

בשנת 2011, החליט טל מילר להפתיע את הוריו ולארגן להם חתונת כסף בהפתעה, במלאת 25 שנים לנישואים שלהם. ההורים, שלא ידעו דבר על ההפתעה שמארגן להם בנם, הגיעו למסעדת  "שלוותא" בתל אביב, שם חיכו להם 70 חברים וקרובי משפחה שהתנפלו עליהם בחיבוקים ונישוקים. אחרי שיצאו מההלם, צעדו ההורים לחופה המאולתרת וזכו להשתתף בטקס חידוש נדרים שכלל שבירת כוס וגם שלל נאומים יפים ומרגשים מצד בני המשפחה. אלא שהאירוע המשמח והחגיגי הזה, הפך לאחת הטעויות הגדולות בחייו של טל.

ארבע שנים אחרי, ההורים של טל גרושים ולאט לאט גם הוא מצליח להשתחרר מהטראומה ומהמבוכה הגדולה שגרר אחריו אותו אירוע, כאשר איש מהנוכחים במקום לא שם לב שמתחת לפני השטח, נפערו סדקים עצומים שרק ההורים ידעו על קיומם.

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

מילר, בוגר מגמת תסריטאות ב "סם שפיגל" וכותב נאומים לשלל אח"מים מוכרים, החליט להפוך את סיפור החתונה ההיא ואת האירועים שהתחוללו בעקבותיה והפכו לנקודת ציון משמעותית בחייו לסרט קצר בשם "נדרים", והוא זקוק לעזרתכם כדי לממן את עלויות ההפקה.

ממש כמו בסיפור האישי של מילר, הסרט הקצר מגולל את סיפורו של עמוס (דליק ווליניץ), גבר בשנות החמישים שנכנס לביתו לאחר שקיבל החלטה להיפרד מאשתו (שירי גולן). כשהוא יוצא לגינת הבית לחפש אותה, הוא מוצא אותה לבושה בשמלה לבנה ומבין שנקלע לטקס חתונת כסף שארגנה בהפתעה ביחד עם בנם (מיכאל מושונוב). כמובן, משם העניינים מתדרדרים ומסתבכים והסודות שהשניים ניסו להסתיר אחד מהשנייה נחשפים.

נדרים 1

הסרט עצמו עדין לא הופק, ובסרטון שמצורף לעמוד קמפיין המימון בהדסטארט, נראים השחקנים ווליניץ, מושונוב וגולן, כשהם מספרים את הסיפור מנקודת מבטן של הדמויות אותן הם יגלמו בסרט, וכל העסק הזה נראה מסקרן ומבטיח במיוחד, ובהחלט עושה לנו חשק לרצות לראות את הסרט המלא ולהבין מה בדיוק התרחש שם באותו אירוע, שהפך לחלוטין את חייו ואת חיי משפחתו של מילר.

אם גם אתם אהבתם, אתם מוזמנים לבקר כאן ולתרום למימון הפרויקט. כמובן. בתמורה תזכו לשלל מתנות נחמדות בהתאם לגובה התרומה. לנו לא נותר אלא לאחל למילר והצוות בהצלחה ולקוות שנזכה לראות את התוצאה הסופית במהרה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...