כמו בהוליווד: פעלול הבלרינה המטורף של וולבו

לרגל השקת המשאית החדשה של וולבו Volvo FH, החליטו בחברה לייצר סרטון פרסומת מושקע במיוחד, באווירת סרט מתח-אקשן הוליוודי. לצורך המשימה, גייסו בחברת את מחזיקת השיא העולמי בהליכה אקסטרימית על חבל, פיית’ דיקי. ובכן, מסתבר שיש ספורט כזה ומסתבר שדיקי מחזיקה בשיא מטורף של הליכה על חבל בגובה של 230 מטר.

אי שם, בכביש מנהרות נידח בקרואטיה הוצבו שתיים מהמשאיות החדשות של וולבו כשהן ממוקמות בנתיבים מנוגדים אך מוכנות לנסיעה כיוון זהה. בין המשאיות נמתח חבל ועל פיית’ דיקי המטורפת הוטלה המשימה להלך בזהירות על החבל בין שני המשאיות ולעבור מאחת לשנייה בזמן שאלו דוהרות במהירות 80 קמ”ש לעבר מנהרה. הבעיה היחידה: ממש כמו בסרטים, המנהרה מחולקת לשניים, אחת לכל נתיב, כך שאם דיקי תתרשל במילוי תפקידה היא עשויה להפוך למאובן על קיר המנהרה בסיום ביצוע הפעלול לו ניתן השם: balerina stunt.

הסרטון הופק בשיתוף פעולה מלא עם במאי הפעלולים ההוליוודי פיטר פדררו (הארי פוטר, שודדי הקאריביים, ג’יימס בונד) והתוצאה הינה בהתאם. הסרטון נהדר לצפייה, נראה אמיתי לחלוטין, ויוצר בקרב בצופה מתח רב שמגיע לשיא ככל שהמשאיות מתקרבות לעבר צמד המנהרות. למרות שהסוף הסרטון, כמו רוב הסופים ההוליוודיים, ידוע מראש, וכמו שאתם ודאי מנחשים הולכת החבל לא התרסקה למוות על קיר המנהרה, הסרטון כיפי מאוד לצפייה.

ויחד עם כל האקשן והשמחה, עושה רושם שבוולבו שכחו את הפרסומת עצמה. בסיום הסרטון מופיע כיתוב אנמי המספר שמטרת הסרטון הייתה להמחיש את היציבות והשליטה כל הכביש של דגם המשאיות החדש. בשלב הזה, לאחר שיא הדרמה, הכיתוב הזה לא ממש מעניין אף אחד, ולא בטוח בכלל שאנשים שצפו בסרטון יוכלו לקשר אותו עם וולבו. כך או כך, הסרטון חצה תוך יומיים את רף מליון הצפיות והפך לאחד מסרטוני הפרסומת הכי פופולאריים השבוע.

לייק לפטריה בפייסבוק