פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

החכמה שעשתה מתיחת פנים

ניתוחים פלסטיים גורמים לאנשים רבים ברחבי הגלובוס להרגיש טוב יותר עם עצמם. עושה רושם שלנצח יתקיים הויכוח האינסופי לגבי המראה המועדף, טבעי עם פגמים או מנותח ומושלם, אך על עובדה אחת יש הסכמה רבתי: הגזמה בכמות הניתוחים הפלסטיים עשויה להוביל לתוצאות ויזואליות מחרידות. תשאלו את מייקל ג'קסון, שר, אורית פוסט, האנטר טיילו ועוד רבים וטובים שפשוט לא ידעו היכן למתוח את הגבול.

בסרטון פרסומת חדש מוצגים שבע נשים וגברים שעברו מתיחות פנים, הגדלת חזה ועוד מיני טיפולים פלסטיים בכמות מעט חריגה, מה שגורם להם למראה הזוי, מתוח, מזויף ובעיקר לא אטרקטיבי. לאחר תצוגת התכלית המזעזעת הזו, מופיע הכיתוב: "יש מתיחת פנים חדשה ומלהיבה בשכונה", כשלאחריו מופיעה תמונתו של הדגם החדש של SMART FORTWO, המכונית הקטנה והמדליקה.

למען האמת, המראה החדש של סמארט מזכיר לי משהו שכבר ראיתי בעבר. אה כן, מכונית סמארט. הפרסומת לא בדיוק יורדת לעומקו של השינוי ונראה שמנסה בכוח לתפוס את תשומת ליבו של הצופה. כל מי שצפה אי פעם בערוץ E, או לחילופין גלש במאקו או צפה בחדשות הבידור, כבר ראה מראות הוליוודים קשים מאלו הנראים בסרטון, ובכל זאת תמיד כיף לצפות באנשים שהחריבו את עצמם ומשוכנעים שהם נראים כמו מליון דולר.

עבודת קריאייטיב פושרת לחלוטין הולידה סרטון פרסומת פושר, שהביא עמו כמות פושרת של כשישים אלף צפיות.ובכל זאת, נחמד לראות סרטון פרסומת יצירתי בענף הרכב בו פרסומות ה'תראו-כמה-הרכב-הזה-מגניב-כשעושים-איתו-צלחות' המסורתיות שולטות.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...