מעולה: הקהל בבית הקולנוע הזה זכה להפתעה מבהילה ומבריקה

הקהל שהגיע לאחד מבתי הקולנוע בהונג קונג בכדי לצפות בסרט, ממש לא היה מוכן למה שעתיד להתרחש במהלך רצף הפרסומות לפני תחילת ההקרנה, וממש לא שיער לעצמו שהוא הולך לקחת חלק פעיל וחשוב בפרסומת שתגרוף מליוני צפיות ברשת. כדי לא להרוס לכם כלום בסרטון המצוין הזה, זה בדיוק הזמן לצפות בו ורק אז להמשיך לקרוא.

ביצרנית המכוניות הגרמנית פולקסווגן, ידועים בפרסומות המעולות שלהם לאורך השנים, אבל הפרסומת הזו היא בהחלט יוצאת דופן. הקהל שישב באולם הקולנוע המתין בסבלנות לתחילת הסרט. על המסך החל לרוץ סרטון המצולם מנקודת מבטו של נהג היושב ברכבו, מתניע אותו, בוחר תחנת מוזיקה ברדיו ויוצא לדרכו תוך שהקהל מרגיש כאילו שהוא חלק מהנסיעה עם נופים פסטורלים ומוזיקת דרכים ברקע.

במקביל, אי שם בחדר קטן באולם, ישב טכנאי של פולקסווגן ובאמצעות מכשיר איתור מבוסס מיקום, ליקט לתכנת מחשב מיוחדת את כל מספרי הטלפונים הניידים של האנשים שיושבים באולם.

תוך כדי הצפייה בסרטון האדם הנוהג, קיבלו לפתע על יושבי האולם הודעת SMS למכשירים הניידים שלהם. כמובן, רבים מהם בחרו להוריד את העיניים לרגע מהסרטון על המסך ולבדוק את ההודעה. בדיוק ברגע הזה, כפי שמתעד הסרטון המעולה הזה, התרחשה תאונת דרכים על המסך כשהנהג בסרטון התנגש בעץ.

קולות ההתנגשות המפתיעה הצליחו להבהיל לזעזע את מרבית יושבי האולם שהרימו את מבטם במהירות בחזרה למסך ונחשפו לכיתוב: “שימוש בסלולארי הוא כעת הגורם המוביל למוות מאחורי ההגה. תזכורת עבורכם להשאיר את העיניים שלכם תמיד על הכביש”.

הניסוי החברתי המוצלח הזה, גרף כבר מיליוני צפיות ברשת בתוך יומיים בלבד והוא ללא ספק אחד היוצר יצירתיים ומקוריים שראינו בז’אנר “פרסומות ההפחדה” הקשורות לשליחת מסרונים בזמן נהיגה.

לייק לפטריה בפייסבוק