פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך הצליח הזוג הזה לטייל מסביב לעולם בתקציב יומי של 30 ש"ח

זוג צעירים מפולין רצו לצאת למסע ולראות את העולם אך לא היה להם יותר מדי כסף לממן את הטיול. אחרי הרבה מחשבות על דרך הפעולה שלהם, הם רכשו ואן ישן בעלות של 600$, העמיסו עליו אוהלים, אוכל, שתיה ויצאו לדרך אל מה שהם הגדירו כ'טיול של החיים שלהם'.
בתוך 6 שנים הזוג הזה הספיק לבקר במעל 50 מדינות. הם מספרים שלאורך כל הטיול הם לא שילמו על מגורים ולינה אלא ישנו בתוך הרכב או באוהלים והם אוכלים רק אוכל שהם מבשלים.

12

אחרי שהסיפור שלהם התפרסם ברחבי הרשת, הרבה גולשים מרחבי העולם הסתקרנו מהסיפור והתמונות הנפלאות, ושלחו להם שאלות איך בעצם הם הצליחו לעמוד בתקציב יומי של 8$ לאורך כל הטיול.
בעקבות החשיפה הגדולה שקיבלו הם פרסמו פוסט שמסביר ומפרט איך הם עושים זאת. העלות העיקרית שלהם היא דלק – ולכן הם תמיד אוספים אנשים נוספים בדרך שיטיילו איתם, כך הם חולקים את העלות של הדלק.

3

4

5

6

7

בנוסף, הם מספרים שהם מטיילים לאט, לרוב נשארים במקום אחד מספר ימים, כך שהם חוסכים דלק. אנשים רבים מזמינים מהבלוג שלהם גלויות ממקומות מרהיבים שביקרו בטיול וההכנסות שהם עושים מאותן גלויות מכסות את עלות הדלק.
לעיתים אנשים מקומיים שהם מכירים בטיול מזמינים אותם לשהות בביתם, וכמו כן פולנים שהם פוגשים עוזרים להם בכל מיני דרכים. הם לא נכנסים למסעדות, קונים את האוכל שלהם בסופרמרקטים ומכינים אותו בעצמם.

8

9

10

11

במהלך הטיול קרו מספר מקרים בהם הרכב הפסיק לעבוד ועם הזמן הם למדו איך לתקן אותו. כשקורה מצב שהם צריכים עזרה של מכונאי רכב הם מספרים שלרוב לא לוקחים מהם כסף כשמספרים להם על המסע שהם עושים ולרוב פשוט רוצים לעזור להם ולהיות חלק מההרפתקה.
את המסע שלהם ברחבי העולם הם מתעדים בבלוג שנחשב לאחד הבלוגים הכי פופולריים בפולין ומהווה את מקור ההכנסה העיקרי שלהם, ממנו הם מרוויחים כסף שמחזיק אותם. בזכות זה הם יכולים להמשיך את המסע המדהים שלהם, רק צריכים לפטופ וחיבור לאינטרנט.
ריכזנו בפוסט תמונות נבחרות מהמסע שלהם, מוזמנים להתרשם ולקבל השראה מהסיפור והתמונות הנהדרות. כמו כן מוזמנים לבדוק את גלריית האינסטגרם של המסע המופלא של הזוג (לינק בסוף הפוסט)

12

13

14

15

16

17

18

19

20

 

21

22

23

24

25 26 27 28 29

קליק לפרופיל האינסטגרם

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...