פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

זה כנראה אתר הנופש הכי מדהים שראינו וכשתראו את התמונות הבאות אתם תבינו למה

קשה להאמין אבל בתוך ביצת מתכת מושלגת וענקית שנמצאת בדרום ברלין, מסתתר לו גן עדן טרופי שלגמרי נכנס לקטגורייה המכובדת של אחד מאתרי הנופש הכי משוגעים ומדהימים שראינו.

9

המבנה הענקי הזה היה בעבר האנגר מטוסים ששימש כבסיס ומנחת סובייטי ועבר טרנספורמציה משוגעת בשנים האחרונות, לאתר נופש בשם 'האיים הטרופיים'. כשמביטים על ההיכל הענקי הזה מבחוץ עוד אפשר לתהות בנוגע לשם המוזר שלו, שלכאורה אינו קשור כלל לאקלים הגרמני. אך ברגע שנכנסים פנימה, נגלה עולם אחר לגמרי ממה שיש בחוץ, כאילו עברנו לממד אחר.

10

המתחם משתרע על אורך של 400 מטר, רוחב של 250 מטר ומתנשא לגובה של 100 מטר. מדובר במקום כל כך גדול שהוא יכול להכניס לשטח שלו 4 מגרשי כדורגל. האתר נפתח בשנת 2004 והוא מושך אליו בכל שנה כמיליון מבקרים בכל שנה. על פי התמונות המדהימות של המקום, זה מאוד פשוט להבין למה.

14

על אף מזג האוויר הקפוא של גרמניה בחוץ, הטמפרטורה בתוך המתחם קבועה על 25 מעלות, יש שם 13 מסעדות, מתחם מיני גולף, מתחם הספא הכי גדול באירופה, פעילויות אקסרים שונות כמו צניחה מהתקרה של האתר, מגלשות מים ועוד.

מבדיקה באתר שלהם נראה שיש כמה אפשרויות שהייה במתחם החל מחדר זוגי מפנק ועד ללינה באוהל בתוך היער הטרופי, העלות ללילה היא גבוהה אך לא מטורפת ביחס לחוויה כזאת. ריכזנו תמונות נבחרות של האיים הטרופיים הללו. מוזמנים להתחיל לתכנן (ולחסוך) לקראת הטיול הזוגי הבא שלכם.

6

מוזמנים לעבור על התמונות הנהדרות של המתחם ולצפות בסרטון בסוף הפוסט

8
11
13

15

17


והנה עוד סרטון מדהים

Tropical Islands – Guten Rutsch ins neue JahrAllen Fans wünschen wir einen guten Sprung ääähm Rutsch ins neue Jahr ;-) https://goo.gl/R6eG2K

Posted by Tropical Islands on Wednesday, December 30, 2015

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...