פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה עבר על החוק במצרים וטיפס לראש הפירמידה וכך נראות התמונות האדירות שהוא צילם

אנדראג' סיסאלקי הוא בחור צעיר מגרמניה שאוהב להתגרות בגורל, הוא מטייל מסביב לעולם ומצלם את עצמו במקומות הכי גבוהים, מסוכנים ולא שגרתיים שיש בכל מדינה. לאחרונה ביקר במצרים והחליט שהוא לא יכול לסיים את הטיול שלו לפני שיתעד את עצמו מטפס על אחת הפירמידות הגדולות של גיזה, לגובה של 146 מטרים.

יש לציין שטיפוס על הפירמידות זו עבירה על החוק שדינה מאסר של 3 שנים בכלא, אך העניין השולי הזה לא ממש עניין אותו. הוא התחיל לטפס על הפירמידה במהירות, שאף אחד לא יספיק לעקוב אחריו או להוריד אותו. באמצע הדרך הוא קלט שכבר מתאספים למטה אנשים ומספר שוטרים אשר צועקים לו מילים בערבית, אך זה לא עניין אותו.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Andrej Ciesielski (@andrejcie) on

כשהוא הגיע לפסגה של הפירמידה הוא לא האמין למראה עיניו, הוא מספר בבלוג שלו שהנוף מפסגת הפירמידה, אל עבר הפירמידה השניה היה פשוט מדהים ואינו יכול לתאר זאת במילים. כשהוא לבסוף ירד למטה, המשטרה למזלו החליטה שלא לקחת אותו למעצר אלא רק למחוק את התמונות והוידאו שצילם אך הם לא ידעו שיש לו תכנה שיכולה לשחזר את החומר שמחקו מהמצלמה שלו. מוזמנים לצפות בתמונות הנהדרות של הנוף וכמובן בסרטון שלו מטפס לראש הפירמידה בסוף הפוסט.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Andrej Ciesielski (@andrejcie) on

והנה הסרטון שמתעד אותו מטפס במעלה הפירמידה, שימו לב לנוף שנגלה למצלמה תוך כדי הטיפוס וכמובן הרגע המדהים שהוא מגיע לפסגת הפירמידה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...