פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה חיפש את נערת המסתורין שהשאירה לו פתק על הרכב וזה מה שקרה

לפני כשבועיים נקלע דביר גולן, מוזיקאי ישראלי בן 28, לסיטואציה מוכרת מאוד לכל מי שהגיע אי פעם עם הרכב שלו למרכז תל אביב. גולן היה בדרכו להופעה ומצא עצמו שורף דקות ארוכות בחיפוש אחר חניה. אלא שאז, רגע לפני שהוא מתייאש ואחרי שכבר היה באיחור אופנתי רציני, הגיחה לפתע לחייו פיית החניה, בחורה אלמונית נחמדה, שפינתה עבורו את החניה שלה.

כיאה לפייה אמיתית, נערת המסתורין התפוגגה בזריזות מהמקום וזו גם הייתה יריית הפתיחה של אחד הסיפורים היותר מקסימים שנתקלנו בהם לאחרונה. שלשום, אחרי שאותה בחורה לא יצאה לו מהראש במשך שבועיים, פרסם גולן בפייסבוק את הסטטוס הבא, וכך הוא כותב:

דביר ורותם 2

אל הסטטוס שלו צירף דביר את התמונה של המכתב שהשאירה רותם על שמשת הרכב שלו, אותו מצא כשיצא מההופעה.

דביר ורותם 1

כצפוי, הסטטוס של גולן, נגן סקסופון וגיטרה בלהקת מלבי טרופיקל, הצליח לרגש את הגולשים, זכה להמון תגובות נלהבות וצבר תוך זמן קצר מאות לייקים, שיתופים בניסיון לעזור לו לאתר את רותם, הבחורה עם הסמיילים.

ואכן, ממש כמו בסיפורי האגדות, קצת יותר מיממה אחרי פרסום הסטטוס, הגיע גם הסוף הטוב. אחת החברות של רותם, גולשת בשם שמרית חכמון, נחשפה לפוסט של דביר, זיהתה את כתב היד של חברתה, ועדכנה אותה על הפוסט ועל החיפושים של דביר אחריה.

רותם 1

כמובן, רותם הייתה מופתעת מאוד מהעניין, אבל לא נבהלה, ותוך זמן קצר פרסמה את תגובתה הרשמית, שסגרה את המעגל מסביב לסיפור המגניב הזה:

דביר ורותם 3

מפגש האיחוד בין דביר לרותם צפוי להתקיים במסגרת ההופעה של מלבי טרופיקל ב"נסיך", ביום שישי הקרוב (מחר) בשעה 2, ואם יש לכם צהריים פנויים גם אתם מוזמנים להגיע וליהנות מקצת מוזיקה טובה. כמובן, בניגוד לרותם, אתם תאלצו לשלם על הבירה שלכם, אבל לכו תדעו, שישי בצהריים, תל אביב… אולי גם אתם תפגשו בפיית החניה שלכם.

רותם 2

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...