פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סופ"ש ויראלי: הסרטונים שיבזבזו לכם את השבת

טריק מתמטי מעולה

אם גם אתם לא חובבים גדולים של מתמטיקה, כדאי לכם מאוד לצפות בסרטון המצויין הבא, המדגים טריק מעולה שכנראה לא הכרתם לחישוב מהיר של תרגילי כפל. צריכים לחשב במהירות כמה זה 24 כפול 16 ומתחיל לצאת לכם עשן מהראש? באמצעות ציור של כמה קווים פשוטים, הפיתרון ייחשף לנגד עינכם. זהירות! אתם עשוים למצוא את עצמכם פותרים תרגילי כפל במהלך כל השבת.

 

לפני שהם שיחקו במשחקי הכס

ערוץ היוטיוב BuzzFeedPop נותן לנו הצצה משעשעת על העבודות הקודמות של השחקנים בסדרה 'משחקי הכס', הרבה לפני שהם שיחקו בסדרה הפופולרית. בין הדמויות שמופיעות בסרטון תוכלו לזהות את ג'ק גליסון (המלך ג'ופרי), צ'ארלס דאנס (טייווין לאניסטר), פיטר דינקלג' (טיריון לאניסטר) שקיבל תפקיד קטן בסיינפלד ואפילו את ג'ייסון מומואה (חאל דרוגו) שנראה צעיר ומגוחך במיוחד בקטע מתוך 'משמר המפרץ הוואי'. תהנו!


 

רובוטריק אמיתי מפתיע ילדים ברחוב

אם ראיתם את אחד הסרטים בסדרה, או שגדלתם גם אתם על סדרת המופת "רובוטריקים" לא תוכלו שלא להתלהב מהתחפושת האדירה הזו שיצר אמן רחוב במישיגן שבארצות הברית. הבחור יצר לעצמו חליפת רובוטריקים מגניבה במיוחד, שהופכת בין רגע לרכב מגניב שגם אשכרה נוסע.

כפי שתראו בסרטון, עבור הילדים התמימים והמתוקים שפגשו בו ברחוב מדובר בפלא של ממש, והם נראים נלהבים ומלאי אמונה שאכן מדובר ברובוטריק אמיתי. אנחנו מפרגנים על ההשקעה המטורפת, ומתים לדעת איך ניתן לשים את הידיים על התחפושת המטורפת הזאת לקראת פורים הבא.


 

הדרך הלא נכונה לבצע את ניסוי הקולה ומנטוס

יש דרך נכונה לבצע את הניסוי הקלאסי של ערבוב קולה ומנטוס, ויש את הדרך הזאת.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...