סופ”ש ויראלי: הסרטונים שיעשו לכם את השבת

הילד הזה קוסם

באמצעות מילת הקסם העוצמתית שלו “הא צ’א!” ובשילוב עם מקל הקסמים שלו, הילד הקטן והמתוק הזה בטוח שהוא מצליח להפעיל ולהפסיק את פעולת הטלויזיה. התגובה של הילד מופתע המגלה לראשונה את כוחות העל שלו פשוט מעולה, כשברקע הוא כמובן מקבל עזרה קטנטנה ולא משמעותית מההורים ומהשלט של הטלויזיה. מתוק מתוק.הדרך המהירה ביותר להוריד את החולצה

סרטון משעשע של ערוץ היוטיוב CrazyRussianHacker מלמד אותנו דרך חדשה להוריד את החולצה. אמנם מדובר על טריק דבילי ופשוט למדי אבל אי אפשר שלא לנסות אותו. תהנו!


 

מצב מסובך עם בת הדודה

הבחור הזה מוצא את עצמו שוב ושוב במצבים לא הגיוניים ואפילו מביכים עם הבת דודה של בת הזוג שלו. הסרטון המשעשע הזה עלה במקור לאוויר הרשת לפני שלוש שנים וכעת חוזר לסיבוב ויראלי לאחר שפורסם לאחרונה ב- 9GAG. תהנו!   

החיבוק המפתיע של היום

בעלי חיים שמביעים רגשות הם לא דבר שכיח, אולם כשמדובר בתרנגול, זה כבר סיפור אחר. הסרטון הבא, מתעד חיבוק אוהב אמיי בןי ילד לתרנגול, כשהתרנגול נח בין זרועותיו כאילו כל חייו חיכה לחיבוק הזה. הסרטון הפך ויראלי וגרף כמה מאות אלפי צפיות השבוע. בהחלט מקסים.


 

מכונית הרפאים

כבר יצא לנו להיתקל בעבר באינסוף סרטונים מוזרים ולא צפויים המגיעים אלינו היישר מתוך מצלמות הרכבים המותקנות על רכבים רבים ברוסיה ומתעדות מקרים לא שגרתיים, אבל הסרטון הבא הוא ללא ספק אחד ההזויים יותר שראינו.

מכונית עומדת ברמזור, וכאשר הוא מתחלף, הנהג מבקש שלפנות שמאלה. באמצע הפניה, משום מקום, ממש כמו רוח רפאים, מופיע לפתע באורח פלא רכב שלא היה שם מלכתחילה וכמעט ומתנגש בנהג. לצערנו, הסרטון נקטע בדיוק בשלב הזה, אבל גם כשמביטים בו שוב ושוב ושוב, קשה להבין מהיכן צץ לו לפתע רכב הרפאים הזה. רוח המסתורין הזאת סביב הסרטון זיכתה אותו במעל מליון צפיות והוא משתולל ברשת.

כמובן, כמו במקרים רבים כאלה, קשה להאמין שהסרטון הזה אמיתי, אבל אם כן, מדובר בתעלומה מפחידה במיוחד. מה דעתכם?


 

לייק לפטריה בפייסבוק