פרסום קריאייטיב ותופעות רשת
aliexpress whatsapp group

פרסומת מצמררת ומפתיעה: הדברים שקורים בזמן שלקחת שלוק מהקפה

הסרטון המצמרר הבא, דווקא מתחיל מאוד רגוע. אמא יושבת ושותה קפה על שפת הבריכה הביתית, בזמן שבנה הקטן מתרגל קפיצות למים. היא מסיטה את מבטה לכמה שניות בודדות מהבריכה כדי לקחת עוד לגימה מהקפה, וכשמבטה חוזר לכיוון הילדה, היא מגלה שהנורא מכל קרה. כדי לא להרוס לכם עוד, זה הזמן לעבור לצפות בסרטון ואז להמשיך לקרוא. שימו לב, הסרטון לא קל לצפייה.


מדובר בסרטון פרסומת קורע לב של ארגון “סיינט ג’ון אמבולנס” האוסטרלי, ארגון שמטרתו ללמד את הציבור על חשיבות עזרה ראשונה. כבר נתקלנו בעבר בסרטוני פרסומת מפתיעים ומהפנטים של הסניף הלונדוני של הארגון כמו “להציל את הילד”, הסרטון המטורף שפורסם לפני כחצי שנה וגרף מליוני צפיות, וגם הפעם, עושה רושם כי אפקט ההפחדה הזה עשה את שלו.

האם בפרסומת אינה יכולה להושיע את בנה שאיבד את הכרתו וצולל לקרקעית הבריכה, ובדיוק כמו במקרה המחריד הזה, המספרים האמיתיים מפתיעים מאוד: באנגליה, 144000 מקרי מוות בשנה יכולים היו להימנע אם רק האנשים בסביבה ידעו להגיש עזרה ראשונה, מספר דומה לזה של הנפטרים ממחלת הסרטן.

קיים ויכוח על יעילות אפקט ההפחדה בסרטונים מהסוג הזה, ובכל זאת, הוא מצליח לזעזע להעביר את המסר בצורה חדה וקולעת. אתם הצופים כבר תבחרו מה לעשות עם המידע הזה.

aliexpress whatsapp group

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...