סופ”ש ויראלי: הסרטונים שיבזבזו לכם את השבת

נפלא: להקה של איש אחד

המוזיקאי אלייז’ה ארון יצר גרסת קאבר מגניבה ומעולה לאחד מהלהיטים הגדולים של סוף שנות התשעים, No Scrubs, של שלישיית הבנות TLC. הקסם בסרטון הזה הוא שאת כל הצלילים המלווים את השיר מנגן ארון בעצמו תוך שהוא משתמש במכונת לופים בלבד כדי ליצור הפקה מלאה בעושר מוזיקלי והרמוניות. נפלא!צנחן מאבד הכרה במהלך צניחה

כמה רגעים אחרי שקפץ מהמטוס בדרך לצניחה קבוצתית, התרחשה תאונה מלחיצה כשראשו של ג’יימס לי נחבט בטעות בקסדתו של צנחן אחר, והוא איבד את הכרתו בעודו באוויר ולפי שהספיק לפתוח את המצנח, כשכל האירוע הזה מתועד באמצעות מצלמת GoPro שהותקנה על ראשו.

למזלו, חבריון קלטו במהירות את שהתרחש, נחלצו לעזרתו ודאגו שהמצנח שלו יפתח והוא ינחת בשלום. רק לאחר שניו ארוכות חזרה אליו הכרתו, הוא התאושש, הצליח לנחות על הארץ ולא זכר דבר מהאירוע המצמרר הזה. הסרטון המלחיץ המתעד את האירוע זכה למעל מליון וחצי צפיות בתוך יומים.חתול רואה בפעם הראשונה שלג 

מתוק בקטע אחר: שני וומבטים גורים משחקים

ג’וג’ו ודי.ג’יי הם שני וומבטים גורים שחיים חיי נוחות והנאה בגן החיות באוסטרליה. בסרטון הבא, שעלה במקור לאוויר הרשת ב 2011 בערוץ היוטיוב currenthought, וכעת צף שוב לגיחה ויראלית, הם משחקים יחדיו עם האורח שנכנס לתת לתת להם ליטופי בטן. תהנו!


זאתי – סיפור אהבה בין אדם למערכת הניווט שלו

לפני שבוע גורי אלפי וType Monkeys פנו אל לבבות הצופים והציפו בעיה חמורה ביותר שרובנו כלל לא היינו מודעים אליה. כעת הם חוזרים עם סרטון פארודיה על הסרט ‘היא’.  הסרטון עלה אתמול בערוץ היוטיוב של Type Monkeys והוא מציג סיפור אהבה בין אדם למערכת הניווט שלו. תהנו!


אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק