פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הטוויסט בעלילת הסרטון התמים לכאורה הזה, הולך להפיל אתכם מהכסא

סרטון חדש של עמותת Learn For Life האוסטרלית שעלה לרשת אתמול, הוא אחד הסרטונים הכי מטורפים שיצא לנו לראות לאחרונה, והוא הולך להשאיר אתכם בפה פעור ובהלם מוחלט.

הסרטון Set Yourdelf Free של העמותה המקדמת את חשיבות החינוך והלמידה באוסטרליה, מציג חבורת צעירים יפים ומשוחררים, המבריזה באמצע יום הלימודים ויוצאת לבלות ולגלוש בים. הצילום מרהיב, הפסקול מקסים והצעירים מבלים, צוחקים ומתאהבים. אלא שאז, ברגע אחד מפתיע (0.55), קורה הבלתי צפוי, והסרטון מקבל טוויסט מטורף בעלילה. כדי לא להרוס לכם, זה בדיוק הזמן ללחוץ Play, לשבת ולהחזיק את הכסא חזק חזק. רק אל תגידו שלא הזהרנו אתכם.


הסרטון ההזוי הזה אמנם מסתיים עם המסר החשוב "זה מה שקורה כשמבריזים מבית הספר. הישארו בלימודים", אך אי אפשר שלא לתהות האם מישהו בעמותה השתגע לגמרי, והחליט לגרום לצעירים המשוטטים ברשת סיוטים למשך כל החיים. לרוב, המטרה מקדשת את האמצעים, אבל במקרה הזה, נראה כאילו בעמותה הלכו צעד אחד רחוק מדי, בסרטון מוגזם לחלוטין באוירת "בעל הבית השתגע".

הסרטון צבר עד כה קרוב לחצי מליון צפיות בפחות מיממה, וצפוי להיות להיט ויראלי, ולו רק בזכות אלמנט ההפתעה, ששום דבר לא יכול להכין את הצופה לקראתו. OMG.

חינוך 2

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...