פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סופ"ש ויראלי: הסרטונים שיבזבזו לכם את השבת

חתולים נגד נייר טואלט

לא ברור מה כל כך מושך חתולים להעיף, להפיל ולשרוט את גליל הנייר טואלט בבית. יכול להיות שזה האופי השובב שלהם, שגורם להם כל הזמן לעשות שטויות ולמתוח את גבולות הסבלנות של בעליהם. הסרטון הבא מציג אוסף חתולים שפשוט לא יכולים לשלוט על עצמם כשהם רואים גליל נייר טואלט מגולגל ומוכן לשימוש. תהנו! 

 

איך זה להיות מאלף דובים 

דאג זוס הוא מאלף דובים מקצועי. המאלף בן ה 71 מצליח לתקשר עם דובים וחיות נוספות באופן מטורף ומלחיץ מכיוון שמדובר על חיות פרא שאף בר דעת לא היה מביא את עצמו כל כך קרוב אליהן. בסרטון המצורף דאג מציג את הקשר המיוחד שלו עם הדובים כאשר הוא מתאבק עם אחד מהם, ומספר איך זה לעסוק בתחום המטורף הזה. תהנו!


 

מתיחת היונה בשטיפת המכוניות

יש סבירות גבוהה שלא תצחקו מהמתיחה המטופשת הזאת, אבל אותנו היא מאוד שיעשעה, למרות האכזריות שלה. אדם יוצא משטיפת מכוניות וזוכה למנת רפש הגונה על האוטו שלו. כשהוא מביט למעלה לבדוק מנין הגיעה ערימת הרפש הזאת, הוא מגלה הפתעה משעשעת. בערך.

מצחיקה או נוראית, המתיחה הזו של אמן מתיחות ההארד קור, רמי גילארד, זכתה למעל מליון צפיות בתוך פחות מיממה.ג'סטין ביבר ומיילי סיירוס תאומים זהים

תמונת הגיף הבאה, שפורסמה במקור באתר באזפיד, לא משאירה מקום לספק. ג'סטין ביבר ומיילי סיירוס הם בעצם אדם אחד.

anigif_enhanced-buzz-21121-1390503822-2

 

הכלבים המתפללים

כל כלבלב יודע, שאסור בשום אופן להתחיל בארוחה לפני שנושאים תפילה ליושב במרומים. שימו לב לטקס המרגש של צמד הכלבלבים ג'ייסן וג'ייה,  שזוכרים תמיד לעצור ולהגיד תודה רגע לפני הביס הראשון. מקסים!


;

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...