סופ”ש ויראלי: הסרטונים שיבזבזו לכם את השבת

FAILים של פוליטיקאים

סרטון המרכז את הכישלונות המביכים ביותר של פוליטיקאים (בעבר ובהווה) מרחבי העולם שנתפסו בעדשת המצלמה. מפחיד לחשוב שהאנשים האלה מנהלים את העולם.


 

הצעת נישואין בהמשכים

מה אתה אמור לעשות כשהחברה שלך יודעת שאתה הולך להציע לה נישואין? ובכן, במאי סרטים אחד, משעשע במיוחד, הבין שחברתו סאמר מודעת לחלוטין לעובדה שהוא הולך להציע לה נישואין. לכן, כדי לא לקלקל את הרגע ולהפוך אותו לצפוי מדי, החליט למתוח אותה במשך ערב שלם עם המון “כמעט הצעות נישואין”, עד הדבר האמיתי.

כך למשל הוא אומר לה שהוא אוהב אותה, כורע ברך ואז… קושר שרוכים בהמשך לוקח אותה למסעדת הסושי אליה יצאו בדייט הראשון, ואז קם ומול כל המסעדה מכריז כי זה המקום אליו יצאו לראשונה כי הם אהבו סושי וכעת “אנחנו עדין אוהבים סושי”, לקול צחוקם של הסועדים.

הסרטון מרגש ומקסים ויעשה לכם טוב על הנשמה, עם לחלוחית קלה בזוית העין. נהדר!


 

חנוכה: הסיפור האמיתי

החברים של טל טירנגל (תירס סקסואל), רועי כפרי, ניב מג’ר, תומר פישמן, יובל נטר, ורונן הרתאן, החליטו לגרום לו להשתכר לחלוטין וביקשו ממנו לספר עבורם את סיפור חג החנוכה. התוצאה – 7 דקות מאוד מאוד מצחיקות שיגרמו לכם להבין איך באמת התרחשו הדברים בימי מתיתיהו ואנטיוכוס.


 

ספוקי שיט: איש השלג הזה מפחיד לאנשים את הצורה

ערוץ היוטיוב the Scary Snowman אחראי על המתיחה הקורעת הבאה, מתיחה שבקלות יכלה לגרום לעוברי אורח התקף לב פתאומי או בריחת שתן קלה. אדם מחופש לאיש שלג מרושע קם לחיים בתנועה זריזה ומלחיצה, ממש באותו רגע שחולפים לידו אנשים. התגובות היו פשוט היסטריות.

מתיחת איש השלג הזו כבר גרמה ללא מעט אנשים לקפוץ כמו משוגעים, יוצרי הערוץ משחררים בכל חודש סרטון הפחדות חדש שנשען על אותו קונספט. למרות שהם לא מחדשים הרבה בסרטון הזה, הוא שווה צפייה בעיקר בגלל התגובות הנלחצות. תהנו!


 

כלב מעורר השראה

דאנקן לואו, כלב בוקסר שנולד עם בעיות חמורות בחלק גופו האחורי, ונאלץ לעבור ניתוח להסרת רגליו האחוריות, כמה שבועות לאחר לידתו. דאנקן עובר טיפולי פיזיותרפיה בכל יום, במרכז להצלה ושיקום כלבים בונקובר.

בסרטון המצורף דאנקן לומד לרוץ ולשחק עם חבריו ובקיצור עושה חיים משוגעים. על אף שיש לו רק שתי רגליים, הגור המדהים הזה לא נותן להבדל הפיזי, בינו לבין כלבים אחרים, להפריע לו. פשוט מעורר השראה. תהנו!


 


אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק