גאוני: שירות “חסום את החסום” של גולן טלקום מסנן עבורכם שיחות ממספר חסוי

שיחות ממספר חסום הן ללא ספק אחת התופעות המרגיזות. מצד אחד, הסיכוי שמדובר בשיחה שאתם באמת רוצים לנהל כשמדובר במספר חסוי הוא נמוך ביותר, אך מצד שני, הסקרנות אינה מאפשרת לנו להניח לשיחה הזאתכשבסופו של דבר אנחנו מוצאים את עצמינו מקללים את הרגע בו בחרנו לענות לטלפון ונתקענו עם נציג שירות של חברה כלשהי  עם “הצעה מהממת!”, בקשה לתרומה, שיחה מפתיעה מהבאבא סאלי, או פוליטיקאי עם הודעה מבאסת.

בגולן טלקום השיקו בימים האחרונים שירות חדש ומעולה בשם “חסום את החסום”, אשר מונע שיחות נכנסות ממספרים חסויים. איך זה עובד? מי שינסה לחייג אליכם ממספר חסום יתקל בהודעה המוקלטת הבאה: “המנוי ביקש לחסום שיחות שאינן מזוהות. כדי להשיגו, אנא חייג שוב ממספר מזוהה”.

השירות החדש מוצג בסרטון אנימציה משעשע בו מונפש מנכ”ל גולן טלקום, מיכאל גולן, ומסביר עם הרבה חן והומור כיצד פועל השירות והתגובה הראשונית המתבקשת לשירות החדש והגאוני הזה היא כמובן “איך לעזאזל לא חשבו על זה קודם?

בגולן טלקום אוהבים להשתמש במדיו תהחברתיות כדי להפיץ את המסרים והמבצעים שלהם, וזהו סרטון האנימציה השני בסדרה המונפשת, כשהסרטון הראשון (מאוד מצחיק) התכתב עם פרשת אייל גולן, וניצל את החיפושים ביוטיוב של אייל גולן כדי לתפוס טרמפ על הפרשה המתוקשרת ולצבור מעל 100 אלף צפיות.

לייק לפטריה בפייסבוק