פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

המצאה ישראלית גאונית תאפשר לכם להטיס מטוסי נייר שהכנתם באמצעות הסמארטפון

זוכרים את מטוסי הנייר שהיינו מכינים כשהיינו קטנים? זוכרים כמה קשה היה להטיס אותם איך התלהבנו כשהצלחנו לגרום להם לשהות באויר יותר מחמש שניות? ההמצאה הגאונית הבאה, ששברה שיאים באתר מימון הפרוייקטים קיקסטארטר, תאפשר לכם למצות סוף סוף את כישורי התעופה שלכם, ולהטיס את מטוס הנייר הפשוט שלכם באויר כאילו היה מדובר במטוס אמיתי.

מדובר במכשיר קטן, שבצידו האחד פרופלור, ובצידו השני חיישן בלוטות' המאפשר שליטה על ההתקן באמצעות אפליקציה ייחודית בסמארטפון שלכם שתגרום לכם להרגיש לרגע כאילו אתם בתא הטייס. את המכשיר ניתן לחבר בקלות לכל מטוס נייר שתהנדסו בכוחות עצמכם באמצעות כישורי האוריגמי שלכם.


היזם שאחראי על ההמצאה הנהדרת הזאת הוא בחור ישראלי בשם שי גויטיין, טייס לשעבר בחיל האויר, שתכנן ובנה בעצמו את המוצר כשהאפליקציה התומכת בו נבנתה על ידי חברה גרמנית.

הפרוייקט עלה לאתר קיקסטארטר במטרה לגייס כספים לייצור המוני ראשוני ביום שלישי בשעה 17:00 שעון ישראל, וחצה את היעד, 50 אלף דולר, בתוך 8 שעות בלבד! כעת, יומיים לאחר ההשקה, גוייסו כבר מעל 130 אלף דולר עבור הפרוייקט, שככל הנראה הקסים גולשים רבים בעולם שכבר מחכים להניח את ידיהם על המכשיר הזה. אגב, לפרויקט נותרו עוד כמעט חודשיים של גיוס כספים.

  מטוס נייר 3

מי שיצר את הקמפיין עבור שיי היא חברת הקריאייטיב טרוס מדיה, המתמחה בקמפיינים  מהסוג הזה, ורושמת הצלחה מטאורית שלישית בקידום קמפיינים בקיקסטארטר.

אתם מוזמנים לצפות בסרטון המשעשע המסביר כל מה שאתם צריכים לדעת על המוצר ומדגים כיצד הוא עובד. פשוט ונהדר.

מטוס נייר 5
האפליקציה ששולטת במטוס הנייר. מטורף.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...