פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סופ"ש ויראלי: הסרטונים שיבדרו לכם את השבת

שיטה מעולה להתחיל עם בחורות

סטיוארט אדג' הוא בחור מוכר בנוף של יוטיוב, בעיקר בזכות הסרטון הנהדר בו הוא גורם לבנות להתנשק איתו בזכות קסם קלפים מדליק. בסרטון הבא מדגים סטיוארט ביחד עם חברים נוספים מאתר VidCon שיטה חדשה ומשעשעת להתחיל עם בנות. סטיוארט מבקש מבנות חמודות את מכשיר הסלולאר שלהם לרגע, כי הוא חייב לעשות שיחה ונגמרה לו הבטריה. אלא שבמקום התכנית המקורית, הוא מתקשר לאחד ההורים של אותה בחורה ומבקש מהם טיפים כיצד להתחיל עם הבת שלהם, כל זאת כמובן, לעיניה. המתיחה בהחלט מצחיקה, ויותר מזה, עושה רושם כי התרגיל המלוכלך הזה מאוד מרשים את הבנות שמצחקקות במבוכה, אבל נראות מוקסמות מהאומץ של סטיוארט. שווה צפיה, נסו את זה בבית.


 

התינוקת ששרה כמו אלביס

אלה, תינוקת מתוקה בת 21 חודשים, כנראה מאוד אוהבת את אלביס. באחת הנסיעות עם אביה, תיעד אותה האב במצלמה נסתרת כשהיא מצטרפת לאלביס ושרה מעומק ליבה, כולל מבטים משעשעים מלאי רגש, את השיר An American Trilogy. אביה מספר שאלה חובבת גם שירי ביטלס, ביץ' בוייז ואפילו ברונו מארס. מחכים לעוד ביצועיים מקסימים כאלו.


 

החתול צריך דיאטה

חתול ג'ינג'י שמן מנסה לדחוף את עצמו דרך הדלת הקטנה של הכלב.


כלב עושה יוגה

כלב הצ'יוואווה הקטנטן שבסרטון מחקה בדייקנות את תנועות היוגה של בעליו. מתוק ברמות אחרות!


קיט קט טריק

אחרי שהתינוקת סופיה דוחה את כל הירקות, אביה משתמש בתרמית קיט קט ערמומית ומתוקה על מנת שבתו תאכל אותם.


טארה ריד אמרה מה?

טארה ריד ואיאן זירינג התארחו בשידור של דיסקברי שחגגו את שבוע הכרישים. בשלב מסוים המארח של התכנית הפנה לטארה שאלה של אחד הגולשים "אם כריש היה מתחבר לאסון טבע, חוץ מטורנדו, מה היה השילוב הכי קטלני?" בתחילה היא נתנה תשובה טובה של שילוב כריש עם צונאמי אבל כנראה זה היה השלב שהיא היתה צריכה להפסיק לדבר. תהנו!


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...