פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

זה כנראה אתר הגלילה הכי טוב שראיתם עד היום

האתר שאתה בונה ומעצב הוא הפנים של העסק שלך – זו עובדה ידועה ודי ישנה, אבל היא ללא ספק הלכה כמה צעדים קדימה בשנים האחרונות. יש שלל ממשקי אתר יצירתיים ולאחרונה אפשר לראות יותר ויותר אתרי גלילה מדהימים, אבל אתר גלילה כזה עדיין לא ראיתי.

סתם כדי לסבר את העין  למי שלא מכיר, אתר גלילה הוא אתר שעל מנת לקבל ממנו את כל האינפורמציה, צריך לגלול אותו עם העכבר למטה, בדרך כלל כאורך הגלות. אתרי גלילה בדרך כלל אינטראקטיביים, עמוסים אינפוגרפיקה מגניבה, עיצובים כובשים וכל טוב, ככה שכיף לגלול אותם גם עד סוף הגלות.

רוב האתרים מבוססי HTML5 אבל אפשר למצוא גם אתרים פלאשיים. בחלקם אפשר למצוא סרגל עליון קבוע שיעזור לך להתמצא ויקפיץ אותך לאן שאתה צריך ללא פעולת הגלילה המפרכת. אתר הגלילה של של סוכריות סקיטלס למשל, הוא "אינסופי". הוא מתעדכן כל הזמן בידיעות, תוכן חדש, ציוצים מטוויטר וכדומה והוא אינו עמוד אחד מוגדר כמו ברוב האתרים, אלא משתנה.

וכעת, אחרי ההקדמה, קבלו את הדבר הכי טוב שראיתי עד היום. בחיי שאין לי מושג ירוק איך הם עשו את זה, אבל הגלילה בעכבר מדמה או למעשה מייצרת הפעלה של סרטון וידאו שעורך סיור פנים-משרדי של החברה, ושולטת בתזוזה שלו, כשגלילה אחורה מנגנת את הסרט בהילוך אחורי. הגלילה זורמת מעולה ואפילו סרטון היוטיוב שהם הכניסו באמצע לא מפריע לרצף הגלילה עד לסיום. וכל זה, עוד לפני המגניבות הטבעית והאורגנית של החבר'ה ב- KathArt  Interactive – משרד לעיצוב דיגיטלי שהאתר הזה הוא פרי מוחו ועבודתו. שאפו.

קליק על התמונה למעבר לאתר הגלילה המדהים

גלילה 2

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...