אדיר: אתר שמדגים מה קורה בשניה אחת באינטרנט

אנשים תמיד אוהבים להגיד שזמן הוא דבר יחסי, והאמת, הם צודקים. שניה אחת, על אף שאורכת בסה”כ שניה אחת (תובנה מדהימה), יכולה להרגיש כמו נצח ברגעי ההכרעה של משחק כדורגל או כדורסל דרמטיים במיוחד, ולחילופין, חצי שנה יכולה להיחשב כזמן ארוך באופן יחסי, אבל תעבור לכם כמו יומיים כשאתם מטיילים ברחבי העולם.

וכך גם באינטרנט. כל אחד מאיתנו יושב מול המסך שלו, עסוק בפעולות האינטרנט היומיומיות שלו, גולל את פיד הפייסבוק העצל שלו, בלי לחשוב לרגע איזו כמות אדירה של פעילות מתרחשת מתחת לאף שלו במקביל.

אז מה באמת קורה בשניה אחת באינטרנט? לא תאמינו. מיניסיט מדליק ומסקרן לוקח סטטיסטיקה יבשה של פעילות הגולשים ברשת, ובאמצעות אינפוגרפיקה להמחשה וטיימר שרץ במקביל לגלישה שלכם, מצליח לגרום לכם להבין מה היקף הפעילות האדיר שהתרחש זה עתה ברשת, בזמן שמצמצתם.  כמות הציוצים, לייקים, סטטוסים, תמונות, סרטוני יוטיוב, קבצים בדרופ בוקס, חיפושים בגוגל  היא בלתי נתפסת, ולמרות שאנחנו מכירים את המספרים היבשים, הולכת להשאיר אתכם בפה פעור.

קחו אויר, ליחצו כאן, או הקליקו על התמונה למטה, ותתחילו לעקוב ולהפנים – אתם בסה”כ גרגיר אבק בלתי נראה בעולם האמיתי, ואתם אפילו פחות מזה באינטרנט.

לייק לפטריה בפייסבוק