פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סופ"ש ויראלי: הסרטונים שיבדרו לכם את הסופ"ש

הפתעה! אבא חזר!

לאחר שלא היה בבית יותר מתשעה חודשים בגלל שירותו הצבאי באפגניסטן, היירום ברונסון חזר הביתה במפתיע שלושה שבועות לפני שהיה אמור לחזור, והפתיע את משפחתו. אשתו ושני ילדיו בדיוק בילו את אחר הצהריים בים והקליטו במצלמת וידאו מסרים עבור האב, כשזה הפתיע אותם וללא התראה מוקדמת יצא לפתע מתוך המים, כשהוא לבוש במדים ביחד עם חליפת צלילה. מקסים!


 

אשליית האיש החצוי

הקוסם והקומיקאי אנדי גרוס, מתהלך ברחבי העיר ומבהיל את העוברים והשבים עם אשליית האיש החצוי. משעשע ביותר.


 

מתיחה ענקית

מה זאת מסיבת רווקים טובה בלי מתיחה אכזרית שעושים לכבודו של החתן?! וזה בדיוק מה ש Rutlesjef וחבריו עשו לחברם שעומד להתחתן. הם סיפרו לו שהם לוקחים אותו לכבוד החתונה לעשות באנג'י מגשר גבוה שנמצא באזור ביתם. כל זה כשהוא עם כיסוי עיניים.  בפועל העמידו אותו על קצה שביל העץ, בחצר האחורית ונתנו לו לקפוץ לתוך בריכת ילדים. המתיחה הענקית הזאת עלתה לאוויר הרשת לפני שלושה ימים וצברה בזמן זה נתון מרשים של מעל 2 מיליון צפיות. תהנו!


ג'סי מ"צער גידול בנות" בביצוע מחודש לשיר הפתיחה

זוכרים את סדרת המופת שליוותה אותנו בניינטיז "צער גידול בנות"? ברור שאתם זוכרים. אז מלבד האחיות אולסן המהממות, הסדרה חשפה בפנינו גם את ג'סי קטסופוליס (ג'ון סטיימוס), ואת הלהקה שלו בסדרה ובמציאות "ג'סי אנד דה ריפרס". ג'יימי פאלון הפגיש את הלהקה לאיחוד מרגש כמעט עשרים שנה אחרי, למחרוזת להיטים בסופה קיבלנו גם את מה שרצינו – ביצוע מחודש לשיר הפתיחה הקסום של התכנית, החל מדקה 2:40. תבלו!


 

מוקה, תכירי את מוקה!

מוקה, כלבה גורה נמרצת ומתוקה פוגשת לראשונה את דמותה במראה. בהתחלה היא נלחצת קצת ונרתעת מהכלבה שהופיעה לפתע מולה בבית. לאחר מכן היא מנסה לשווא לשחק ולקפוץ עליה בלי הצלחה כמובן. סרטון מתוק במיוחד. תהנו!


מלכה רעה, שחקנית טובה!

אמיליה בת ה 8 שאלה את השחקנית שמגלמת בדיסנילנד את דמותה של המלכה הרעה משלגיה ושבעת הגמדים, האם היא עדיין מקנאה בשלגיה. המלכה הרעה היתה נאמנה מאוד לתפקיד שלה, ציוותה על ילדה להפסיק לבכות ולאחר מכן הזמינה את שלגיה לעימות וציינה כמה פעמים בדרכה המלכותית והמתנשאת שהיא ממש, אבל ממש לא מקנאה בה. אתם מאמינים לה?


פחד טיסה

Fear of flying הוא סרטון אנימציה מקסים על ציפור בשם 'דוגל', שפוחד לעוף ומנסה להימנע מהצורך לנדוד למחוזות החמים של הדרום עם בואו של החורף. תהנו!

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...