פטריה ביקורתית: תסריטאי הפרסומות של הוט פצועים בראש

לאחר שחרשו על הפרסומות עם כוכבי הבורר במשך יותר משנתיים, ואחר כך גם על כוכבי עספור וכדורגלני גולסטאר, שוב מחליפים בהוט את קאסט השחקנים המשתתפים בפרסומות החדשה של החברה, כשהפעם מי שמככבים בה הם כוכבי סדרת המתח החדשה של הוט “פצועים בראש“, סדרת מתח מבית היוצר של חנן סביון וגיא עמיר, האנשים שהביאו לכם את עספור.

התוכן של הפרסומת פחות מעניין הפעם, אבל בקצרה: גם סלולר ללא הגבלה וגם אינטרנט ביתי עד 100 מגה בסכום כולל של 49.90 לחודש בלבד.

בתור מי שמנוי לשירותים של yes לא ממש יצא לי לצפות בפרקים הראשונים של הסדרה, אבל למרות זאת כשצפיתי בפרסומת החדשה של הוט, היתה לי תחושה קלה של דה ז’ה וו.

בהוט נצמדים בפרסומות שלהם בכל פעם מחדש לאותו השטיק. מעין מערכון הומוריסטי שכאילו נשאר על רצפת חדר העריכה של הסדרה אליה שייכים כוכבי הפרסומת, מה שמרגיש לעיתים מאוד מאולץ ושחוק, כשנראה שבכל פעם מדובר באותה הגברת בשינוי אדרת.

אמנם מי שמנוי להוט ומכיר את התכנים של החברה, עשוי להתחבר ביתר קלות לפרסומות הללו, אך תקנו אותי אם אני טועה, המטרה היא להגיע לקהלים חדשים שיאהבו מה שהם רואים בפרסומת, וירצו לעבור להוט וליישם את המבצע המוצע בפרסומת, והפרסומת החדשה ממש לא עונה על הציפיות הללו. להיפך. היא מרגישה עשויה בכוח, ולא ממש מצחיקה. מבחינתי, מדובר בחוסר יצירתיות מובהק ובנסיון לחסוך בכסף על פרסום, כי הקאסט גם ככה כבר נמצא כאן, ולמה שלא ננצל אותו לפרסומת בינונית.

אז נכון, כמה מהפרסומות של הוט הצליחו ליצור באז בשנים האחרונות, אבל באותה נשימה, מיצו את עצמן די מהר. דיי. נמאס.  דרושה רביזיה במערך הפרסומות של החברה, ויפה שעה אחת קודם. אגב, שמעתי שג’ולייה לואי דרייפוס פנויה.

בתמונה: אגם רוטברג
בתמונה: אגם רוטברג

לייק לפטריה בפייסבוק