פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סופ”ש ויראלי: הסרטונים הכי מצחיקים של הסופ”ש

דברים שהייתם מתים להגיד לשותף שלכם

גרים עם שותפים? כמה פעמים יצא לכם לצנזר את עצמכם ול להגיד לשותף שלכם מה אתם באמת חושבים, כי אתם לא רוצים להעכיר את האוירה? הסרטון הבא מציג אינסוף משפטים שסביר להניח שעברו לכם בראש אבל שמרתם בלב. מצחיק!


 

נסיכות דיסני מתפוצצות

אזהרה: הסרטון הבא עלול להרוס לכם את זיכרונות הילדות המתוקים מהסרטים של דיסני. היוצר שלו עומד גם מאחורי טאמבלר חדש ומאוד מצחיק בשם Exploding actresses, הכולל שלל גיפים וסרטונים המציגים סיומים אלטרנטיביים לסצינות מפורסמות מהקלונוע, סיומים הכוללים ברובם פיצוצים לא קשורים וטרגדיות איומות.


באמצעות CollegeHumor
חתול חוצפן גונב 1000 רובל מבעליו

יש חתולים שלא מספיקים להם ליטופים בבטן. החתול החוצפן בסרטון המצחיק הבא החליט שמגיעה לו העלאה במשכורת בגלל שהוא כל כך מתוק וברגע שבעליו לא שם לב החליט לגנוב לו שטר של 1000 רובל מהארנק. כשבעליו ביקש את השטר בחזרה הוא ממש לא אהב את זה.


רקדנית מבצעת 24 מהלכי הארד קור אקרובטיים

הארגון האחראי על תחרות אליפות העולם בריקודי עמודים, פרסם לאחרונה את הסרטון המטורף הבא, בו רקדנית-אקרובטית מדגימה 24 פעלולי הארד קור אקרובטיים, הממחישים שלמרות שלריקודי-עמודים יש שם רע, הם דורשים יכולות על אנושיות, ריכוז וכוח בלתי נתפס. פשוט מדהים.


;

 

2538 כדורי פינג פונג עולים באש

משתמש היוטיוב tomcatberlin מדגים בסרטון “2538 כדורי פינג פונג עולים באש” כמה דליקים יכולים להיות כדורי פינג פונג. בתחילה הוא מדגים זאת על כדור אחד כאשר הוא מצית אותו ותוך רגע הכדור מתלקח.  לאחר מכן הוא פונה אל מה שנראה כמו חבית אבן מלאה ב 2538 וזורק לשם גפרור אחד שהופך להיות מגדל אש מלחיץ ביותר. אל תנסו את זה בבית.


בת 6 באודישן שלא רואים כל יום

התכנית “לאמריקה יש כישרון” מספקת לנו בשבועות האחרונים המון אודישנים מרגשים, הזויים או מצחיקים, אבל האודישן של האח והאחות אראלין בת ה-6 ואייזאה בן ה-9, הוא ללא ספק אחד היותר הזויים שראינו. אל תתנו למראה התמים לבלבל אתכם, כי בעוד רגע אראלין הקטנה הולכת לשיר, ואתם תזדקקו לאטמי אוזניים.ביצוע מיוחד לשיר הנושא של משחקי הכס

כוכבי הסדרה ‘משחקי הכס’ מנסים לשיר את שיר הנושא של הסדרה. עדיף שלא יעזבו את העבודה היומית שלהם.

Get More:
MTV Shows


מופע הרחוב הכי מדליק שראינו

פאנקיסט מקועקע מכף רגל ועד ראש לובש חצאית עור, מנגן על חמת חלילים ונותן ביצוע מטורף לשיר “Thunderstruck” של להקת AC/DC . זה רק הגיוני שהשילוב הזה יגרום לניצוצות באוויר. אחד ממופעי הרחוב הכי מדליקים שראינו. תהנו!


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...