פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

קורע: הטאמבלר המשוגע שמציע סופים אלטרנטיבים לסצינות קולנועיות מפורסמות

גם אם אתם לא חובבי קולנוע גדולים, ולא יוצא לכם לצפות בסרטים על בסיס קבוע, ישנן סצינות קולנועיות קלאסיות שאין סיכוי שאתם לא מכירים. הסצינה המפורסמת של ליאונרדו דיקפריו וקייט ווינסלט על חרטום הטיטאניק, ההצגה של סימבה הקטן כיורש לתפקיד מלך האריות, משל הבונבוניירה של פורסט גאמפ, הן רק חלק מסצינות שכמעט כל מי שחיי על הפלאנטה הזו ודאאי מכיר.

טאמבלר חדש ומאוד מצחיק בשם Exploding actresses, הכולל שלל גיפים וסרטונים המציגים סיומים אלטרנטיביים לסצינות מפורסמות מהקלונוע, סיומים הכוללים ברובם פיצוצים לא קשורים וטרגדיות איומות. הטאמבלר שנפתח רק לפני שבוע הפך פופולארי במיוחד ברשת, והסרטונים והגיפים המפורסמים בו זכו עד כה למאות אלפי תגובות של גולשים וכמובן, מליוני צפיות.

מי שאחראי על הטאמבלר המוצלח הזה הוא בחור בשם סימון רובליני, שכנראה מאוד מאוד אוהב לראות דברים מתפוצצים, עם עדיפות ברורה לראשים של נשים, בלי הבחנה בין שחקניות אמיתיות לדמויות אנימציה. בין הסרטים המכוסחים: אישה יפה, כשהארי פגש את סאלי, טיטאניק, מלך האריות, שלגיה ועוד.

בין שלל הסרטונים והגיפים, דווקא הסרטון היחיד שאינו כולל פיצוץ של אחת הדמויות, הוא גם המצחיק ביותר. מדובר בסצינה המפורסמת ממלך האריות, בה מוצג סימבה היורש, כשרובליני דואג לסיום אלטרנטיבי קורע לסצינה המפורסמת. אספנו עבורכם את הגיפים המשעשעים ואם אתם רוצים לצפות בסרטונים המלאים, אתם מוזמנים לבקר בטאמבלר המלא.

 
quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...