פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סופ”ש ויראלי: הסרטונים הויראלים של השבת

עכביש מפתיע חזאית בשידור חיי

החזאית הקנדית קריסטי גורדון, הייתה בעיצומה של פינת תחזית מזג האויר במהדורת Global News, כשלפתע קרה דבר בלתי צפוי. בזמן שהמסך מאחוריה התחיל להראות תמונות מתוך אחת ממצלמות מזג האויר של התחנה, הגיח לפתע עכביש לפריים כשהוא זוחל על עדשת המצלמה. קריסטי שסובלת מפחד מעכבישים נבהלה בטירוף, במיוחד לאור העובדה שהעכביש נראה ענקי מבעד לעדשת המצלמה. משעשע ביותר!


 

ילד בן שלוש שומע לראשונה

גרייסון קלאמפ בן השלוש, נולד עם מום שמנע ממנו את יכולת השמיעה במשך שלוש שנות חייו. גרייסון נולד ללא עצבים המקשרים בין האוזן למוח ומאפשרים את יכולת השמיעה. בחודש שעבר, הפך גרייסון לילד הראשון שעבר ניתוח מיוחד להשתלת גזע מוח מיוחד המקשר בין אוזנו למוח, ניתוח מורכב שאיפשר לו לראשונה בחייו לשמוע. הסרטון המרגש הבא, מתאר את התהליך המורכב שהתבצע באוזנו ובמוחו של גרייסון וגם מתעד את הפעם הראשונה בה שומע גרייסון את אביו מדבר ואומר לו שהוא אוהב אותו.


 

טריילר לסרט “ג’ובס”

מאז ההודעה על צילומי הסרט ‘ג’ובס’, המגולל את סיפור חייו ופועלו של סטיב ג’ובס, הרשת היתה כמרקחה. אתמול סוף כל סוף השיקו את הטריילר הראשון של הסרט המצופה שאמור להגיע לאקרנים בתאריך 16 לאוגוסט. נראה שאשטון קוצ’ר עומד בציפיות הגבוהות, מרגש בהחלט. תהנו!

 

טריק הגיטרה והכדורסל

בן לאפס בן ה-19 מתמחה בנגינה על גיטרה בטכניקת הטאפינג, נגינה עם יד אחת בלבד. בסרטון הזה שהפך ויראלי עם מעל מליון צפיות, הוא מדגים איך אפשר לשלב בין נגינה לכדורסל, כשביד אחת הוא מנגן, וביד השניה שומר על הקצב באמצעות הקפצת כדור. מגניב!


 

טריילר מקסים לסרט החדש של דיסני

לפני מספר ימים שחררו באולפני דיסני את הטריילר לסרט האנימציה המוזיקלי החדש שלהם Frozen, סרט מבוסס חלקית על הסיפור “מלכת הקרח” של הנס כריסטיאן אנדרסן, הטריילר נהדר והסצנה המוצגת בו מתוקה להפליא ובהחלט עושה חשק לרצות לראות את הסרט.


סיימון וגרפונקל השחורים

בתכנית האחרונה של ג’ימי פאלון הוא אירח את הצמד סיימון וגרפונקל השחורים – המוכרים גם בשמותיהם קווסטלאב וקפטן קירק דאגלס, המתופף והגיטריסט של להקת הרוטס. הצמד ביצע קאבר מצויין לשיר “Get Lucky” של ההרכב דאפט פאנק. התוצאה היתה מדליקה בהחלט. תהנו!


 
 

האודישן המדהים שלא ראיתם כמותו מעולם

קאניצ’י אבינה, רקדן צעיר ומוכשר השתתף באודישן של התכנית המצליחה ל’אמריקה יש כישרון’. במהלך ההופעה הוא הפגין יכולות נהדרות עם ריקוד רובוט סטייל מטריקס ואפילו שילב מהלך בו הפיל לעצמו את הראש והמשיך לרקוד. זה בסדר אם לא הבנתם מה הכוונה, מיד תגלו. תהנו!


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...