פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סופ"ש ויראלי: הסרטונים ויראלים מהשרת

שבת ויראלית בפטריה

דרך יצירתית לתפוס כדור בייסבול עם הילד על הידיים

אחת המזכרות המגניבות ממשחק בייסבול היא לתפוס כדור שעף ליציע האוהדים. אוהד היוסטון אסטרוז קלט כדור שעף לעברו ממש באותו זמן שהחזיק את ילדו על הידיים. האוהד שרצה לפרגן לבנו (או לעצמו) במזכרת מדליקה לא היה מוכן לוותר על ההזדמנות שעפה לעברו ומצא דרך יצירתית לתפוס מבלי להפיל את הילד. אחלה תפיסה.

 

אף פעם אל תסמכו על חבר שמבקש שתפגעו בו

הסרטון הבא עלה לרשת לפני כשנה וחצי, אבל הוא משעשע במיוחד ומדגים מהי חברות אמת ולכן דורש תשומת לב מחודשת מאיתנו. או בקיצור: בפעם הבאה שחבר מבקש מכם לעזור לו ל'קבל מכה בביצים, תחשבו פעמיים לפני שאתם משתפים פעולה.מעשים טובים שנקלטו בעיני מצלמות רכבים

בשנה האחרונה הולכים ומתרבים בקצב מסחרר ברשת סרטונים מתוך מצלמות וידאו המותקנות על דשבורד של מכוניות, המתעדים לרוב תאונות דרכים או אירועים מוזרים אחרים המתרחשים תוך כדי נסיעה. אולם, המצלמות הללו לא מתעדות רק דברים רעים. למזלינו, יש גם אנשים טובים בעולם, וטרנד מצלמות הרכבים לא פוסח גם עליהם. הסרטון הבא מציג אוסף מקסים ומרגש של מעשים טובים שנקלטו בעיני מצלמות רכבים בעולם. בהחלט שווה צפייה.


 

בדיחה תחת השפעת אלכוהות

שמורגן, אישתו של אדם, אנימטור חביב מארצות הברית, שתתה קצת יותר מידי יין והשתכרה, היא החליטה לספר לו בדיחה. כמו כל בעל טוב ועירני, אדם לא התבלבל, הוציא את מכשיר הסמארטפון שלו והקליט אותה מספרת לו את הבדיחה. כאמור, אדם, שהוא כאמור אנימטור במקצועו, לקח את פס הקול של ההקלטה ויצא עבורו סרטון אנימציה משעשע המציג באמצעות איורים את הבדיחה הכושלת שסיפרה לו אשתו. התוצאה מקורית ומשעשעת במיוחד.


"Two Chips" / An Animated Short from Adam Patch on Vimeo.
 

 

תפסיק כבר לנשק יא סחבי

מארי קון החליטה שהבעלים שלה מנשק יותר מדי והחליטה לשים לזה סוף. חבל שעמנואל רוזן לא פגש בכלבה כזאת. תהנו!

 

כל כך מתוקה

שרה אלן, הילדה הכישרונית שוודאי מוכרת לחלקכם מסרטון הגבות המגה ויראלי שלה, חוזרת עם סרטון משעשע חדש בו היא מציגה בדרכה המיוחדת משפט אחד במגוון סגנונות ופרצופים. תהנו!


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...