שבת ויראלית 8: הסרטונים שיבזבזו לכם את השבת

גם השבת אנו שמחים להציג, שבת ויראלית בפטריה בדיוק כפי שציווה עלינו אלוהים: וביום השביעי שבת ויתפנאן. הפוסט המתגלגל יעודכן בכל שעה וחצי לערך, ויופיעו בו הסרטונים הויראלים שעשו את השבוע ויבזבזו לכם כמה דקות שלעולם לא יחזרו, מהשבת המופלאה שלכם. שבת ויראלית, מתחילים.

סטאר טרק – לתוך האפלה (טריילר)

הטריילר של החלק השני בסדרת סטאר טרק: ‘לתוך האפלה’ עלה ליוטיוב לפני יומיים וצבר בזמן מעל 4.5 מיליון צפיות. הסרט הראשון הציב רף ציפיות מאוד גבוה ומעריצי הסדרה כבר לא יכולים לחכות לחלק השני בבימויו של ג’יי ג’יי אברמס. תהנו!

 

15 דברים שכולנו נסכים עליהם

אתר באזפיד מראה לנו שגם בעולם מלא בחילוקי דעות ויריבויות אפשר למצוא 15 דברים שכולנו נסכים עליהם. מצחיק. 


 

הקרבה מרגשת של ילד עבור חברו המוגבל

ג’סטין בן ה-12, בקרב היאבקות מול חברות ג’ראד, בן 13, הסובל מסוג של שיתוק מוחין, ולמרות זאת, חלם לערףך קרב משלו. במחווה מרגשת מקסימה וקורעת לב, נותן ג’סטין לג’ראד לנצח בקרב לקול תשואות הקהל.


 

להיתקע במעלית עם ארון מתים

מה קורה כשנתקעים במעלית עם ארון מתים, ולפתע מגלים שהמתים לא בדיוק מתים? בדיוק מה שאתם חושבים. צפו במתיחה אכזרית במיוחד!


המכונה המופלאה נגד חוקי המשיכה של ניוטון

כולנו כבר מכירי את סרטוני המכונה המופלאה, בהם מתרחשת סדרת אירועים מגניבים, שכל אחד מהם גורם לאירוע אחר להתרחש, בשרשרת גאונית של טכנולוגיה. הסרטון הבא מציג את אחת המכונות המופלאות (נקראות גם “מכונת רוב גולדברג”) הכי מתוחכמות, המנסה לקרוא תיגר על כוח המשיכה. גולדברג – 1, אייזיק ניוטון – 0.


עוד סרטונים בהמשך היום!
אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק