פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

שבת ויראלית 25: הסרטונים שיבזבזו לכם את השבת

שבת ויראלית בפטריה

ילדה אמיצה אחת ו – 14 כלבי זאב

ילדה קטנה ואמיצה בת 5 משחקת עם להקה של 14 כלבי זאב. במבט ראשון זה מלחיץ לראות ילדה קטנה שרצה עם להקה גדולה ומרתיעה של כלבים שיצא להם עם השנים מוניטין שנוי במחלוקת של כלבים מסוכנים, אבל ככל שמסתכלים מתברר שהם מקבלים אותה כאחת משלהם והם מתרגשים מהנוכחות החמודה שלה, הסרטון הנהדר הזה עלה לאוויר הרשת לפני שבוע וצבר בזמן זה מיליון צפיות.

 גרסה אלטרנטיבית ומגה ויראלית ל Voodoo Chile של ג'ימי הנדריקס

לונה לי, מוזיקאית שהעלתה לאחרונה את אחת הגרסאות המיוחדות ביותר לקטע המוכר של הנדריקס – Voodoo Chile.  הסרטון עלה לאוויר הרשת לפני שבוע וחצי וצבר בזמן זה מעל 1.5 מיליון צפיות. מומלץ. תודה לקוסטה על הטיפ!


הדרך המהירה ביותר להשיג את המספר של בחורה

מסתבר שלא תמיד צריך להתאמץ יותר מדי כדי להשיג מספר של בחורה שמצאה חן בעיינכם.


האוסף האולטימטיבי של חיות מחמד משחקות באייפד

האוסף הבא מרכז את מיטב הסרטונים החמודים ביותר שעלו לרשת, בהם חיות מחמד משחקות ומשתגעות עם אייפד.

התינוק הפורץ

קייל, תינוק חמוד בן שנתיים, מאוד אוהב את בובת חד הקרן הפרוותית של אחותו הגדולה בת השמונה. לכן, הוא פיתח הרגל מגונה, כשבכל לילה הוא נכנס בחשאי לחדרה של אחותו וגונב את הבובה. לאחרונה, החלה האחות לנעול את הדלת שלה בלילה, אך לצערה גם נעילת הדלת לא מנעה מאחיה הקטן והמתוחכם להיכנס לחדרה בלילה ולגנוב את הבובה. ההורים המופתעים, שלא הבינו כיצד הוא עושה זאת התקינו מצלמה נסתרת במסדרון, וגילו להפתעתם שבנם הקטנצ'יק, הוא ממש פורץ מקצועי, ומצליח לפרוץ את הגלת באמצעות קוצץ ציפורניים. צפו בסרטון המצחיק המתעד אותו נתפס על חם..


 

לאכול כמו ילד גדול

הבעלים של הכלב אודין, רועה גרמני חמוד ורעב, החליט להשתעשע מעט, דחף את הכלב שלו ואת עצמו לתוך חליפה, וצילם סרטון המציג לכאורה את הכלב שלו מפרק קופסה של חמאת בוטנים באמצעות זוג ידיים וכפית, ממש כמו אדם בוגר. טוב, פחות או יותר. יצא די מצחיק, בייחוד בזכות הצלם המשועשע שלא מפסיק להשתולל מצחוק במהלך הסרטון.


 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...