פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

שבת ויראלית 24: הסרטונים שיבזבזו לכם את השבת

שבת ויראלית בפטריה

פינק עוצרת הופעה בגלל ילדה שבוכה בקהל

הזמרת פינק הופיעה בשבוע שעבר בהופעה בפילדלפיה, במהלך ההופעה, בזמן ביצוע שיר, היא קלטה שילדה צעירה בוכה בזמן שהיא שרה.  הזמרת לא יכלה להתעלם מהאירוע והחליטה לעצור את ההופעה כדי לבדוק למה היא בוכה ולעודד אותה קצת. הסרטון עלה לאוויר הרשת לפני שלושה ימים וכבר עבר 2 מיליון צפיות. שיחקה אותה. תהנו!


דואט מדהים

זוג רקדנים שהגיעו להשתתף בתכנית כישרונות של אוקראינה סחפו את השופטים והקהל עם ביצוע מדהים ומרגש ביופיו. לאלו מכם שאינם דוברי השפה אפשר להעביר את הדקה הראשונה של הסרטון ולעבור ישירות להתחלת הביצוע. מומלץ ביותר! (תודה ליוני ברק על הטיפ)


שיתוף פעולה מנצח

ציפור וחתול החליטו לשים בצד את חילוקי הדעות ביניהם לכמה רגעים ולשתף פעולה במטרה לתפוס ולהשמיד את סמן הלייזר המעצבן ששיגע אותם על רצפת הסלון בבית. קליק לעוד סרטון מעולה של חתולים נגד סמן לייזר .


קאבוייה!

איך אתם הייתם מגיבים אם סופת ברד כבד הייתה מחרבת לכם חלקים מהבית? ובכן, כנראה שהייתם מתבאסים אבל בטח שלא הייתם מגיבים כמו "קבוייה גירל", מישל קלארק, הבחורה השחורה שהפגינה סערת רגשות מוזרה ביותר לאחר שביתה נפגע מסופת ברד שהתחוללה בברוקשייר טקסס,  והפכה לכוכבת הרשת החדשה.


 

דמיינו עולם ללא שנאה

ארגון ADL מנסה למנוע תופעות של שנאה בין בני אדם, חגג לאחרונה יום הולדת 100. לרגל יום ההולדת המיוחד הזה הם השיקו קמפיין ביחד עם סרטון הנקרא 'דמיינו עולם ללא שנאה' שמתאר עולם ללא גזענות, הומופוביה ועוד. הסרטון מציג רגעים חזקים ומרגשים שנוגעים בכל אחד מאיתנו, דמויות שכולנו מכירים כמו אנה פרנק, מרתין לותר קינג, יצחק רבין ועוד, כל אותן דמויות שמתו בגלל השנאה שהארגון מנסה למגר, מופיעות בסרטון ומוצגות כאילו הם המשיכו בפעילות שלהם והגיעו לשיבה טובה.   הסרטון עלה לאוויר הרשת לפני שלושה ימים, וצבר בזמן זה מעל חצי מיליון צפיות.  תהנו!

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...