פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

שבת ויראלית 23: הסרטונים שיבזבזו לכם את השבת

שבת ויראלית בפטריה

טאקוונדו ספיידרמן

טאקוונדו היא אמנות לחימה קוריאנית שמתבססת על כוח שנוצר מתנופה של מסת הגוף ומתנועת האגן עם פחות דגש על כוח ישיר. הבחור בסרטון מפגין את כישורי הטאקוונדו המרשימים שלו בתחפושת של ספיידרמן. הסרטון עלה לאוויר הרשת לפני כחודשיים וצבר עד עתה מעל חצי מיליון צפיות. זה נראה לרגעים כאילו אנחנו נמצאים ביום אימונים פרטי של איש העכביש ממש לפני שהוא יוצא להילחם ברעים, ומזל שהוא בצד שלנו.


מתיחת אולד-סקול על מגיש התחזית

החזאי של תחנת החדשות KTLA התבקש לפני השידור לאחל מזל טוב לרגל יום ההולדת ה-10 של ילד בשם Hugh Janus (נשמע גם כמו: חור תחת ענק), בתחילת פינת מזג האויר. לצערו הרב של החזאי האומלל, מסתבר שהוא נפל קרבן למתיחה עתיקת יומין סטייל 'אבי רון' או 'סמי סביב'. קריין המהדורה לא עמד בפרץ הטמטום וגרר את חבורת השדרים להתקף צחוק משעשע.


 

קעקוע זה עסק כואב

קעקוע זה אולי מאוד מגניב, אבל לעתים גם חוויה כואבת במיוחד. אז נכון, זה נורא תלוי במיקום הקעקוע ובסף הכאב שלכם, ואיכשהו רוב האנשים עוברים את זה תוך חריקת שיניים ואיפוק, אך זה ממש לא המקרה בסרטון הבא. שימו לב לבחור אחד מצחיק במיוחד, שפשוט נכנע לכאב ואיבד את זה לחלוטין. ואף מילה על הקעקוע המזעזע. הסרטון עלה לרשת כבר לפני שנה, אבל נתקלנו בו היום ופשוט לא יכולנו להתעלם. אם כבר ראיתם אותו, ודאי לא תתנגדו לצפות בו שוב.


 

כלב נגד עכביש

פאבלו הכלב מזהה שנכנס פולש מפחיד אל הבית ומנסה להבריח אותו. מדובר על עכביש קטלני עם תיאבון מוגבר לכלבים חמודים. האם פאבלו ינצח את העכביש המלחיץ?

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...