ג’אנגו מטושטש ללא מעצורים

כמו כולם, גם אתם שמעתם שיצא סרט חדש של טרנטינו בשם ג’אנגו חסר מעצורים והגעתם למסקנה שממש, אבל ממש בא לכם לתת כבוד לאיש, ולראות אותו בקולנוע. אז התיישבתם מול המחשב, הזמנתם כרטיסים באינטרנט, ושמתם פעמיכם לבית הקולנוע הקרוב למקום מגוריכם. אספתם את הכרטיסים, אולי גם דפקתם איזה ארוחה טובה לפני כדי שלא תצטרכו לבזבז חצי מהמשכורת שלכם על פופקורן וקולה במחיר מופקע. נכנסתם למתחם הקולנוע, קניתם בכל זאת פופקורן ושתיה במחיר מופקע והלכתם  לשירותים כדי שלא תצטרכו להתאפק במהלך הסרט. אולי גם איזה בירה קרה ? תחשבו פעמיים.

קמפיין חדש של בירה קורונה ו Sony Pictures שהתקיים בספרד, הפתיע את הצופים שהגיעו לבכורה של הסרט החדש בכמאה אולמות שונים ברחבי ספרד. שתי הדקות הראשונות של הסרט נערכו מחדש במיוחד עבור הקמפיין, כך שבמהלך תחילת הסרט התמונה נראתה מטושטשת לגמרי, ומעבר לשיר המגניב ברקע, לא ניתן היה להבין כלום מהמתרחש על המסך. כצפוי, באולם החל רחש-בחש, כאשר הצופים מנסים להבין האם מדובר בתקלה בהקרנת הסרט או שאולי בכלל מוקרנת להם גרסת התלת מימד של הסרט ומישהו שכח לחלק להם משקפיים.

django

בסופו של התהליך, התפקסה לפתע התמונה ועל המסך הופיע הכיתוב “שתו באחריות”, שחשף את העובדה כי מדובר בעצם בפרסומת ולא בהתחלה האמיתית של הסרט. אם אתם שואלים אותי, ואתם לא, מדובר במהומה על לא מאומה, והגזמה מיותרת כדי להעביר את המסר, אך הקהל באולם דווקא מאוד השתעשע מהגימיק השיווקי הזה ופרץ בצחוק רב. צפו בסרטון המתעד את המהלך באחד מבתי הקולנוע.

לייק לפטריה בפייסבוק