הבחור הזה יוצר אשליות וקסמים מעולים בסרטוני Vine קצרצרים

סרטוני ה-Vine כבר הפכו מזמן ללהיט עולמי ולתופעה של ממש, במסגרתה גולשים רבים מצליחים להפגין יצירתיות אינסופית באמצעות סרטונים בזמן קצר ומוגבל של 6 שניות בלבד. יצירת סרטוני Vine היא אמנות לכל דבר, ורשת הסרטונים הקצרצרים כבר הספיקה לייצר כמה כוכבי רשת מעולים.

יוצר הסרטים ואמן ה-Vine זאק קינג הוא אולי לא בדיוק קוסם קלאסי, אבל היכולת שלו לייצר ולערוך סרטוני קסמים באמצעות Vine עולה על כל דמיון ועשויה לסחוט מבטי התפעלות אפילו מהקוסמים הגדולים ביותר. את הסרטונים שהוא מייצר מפרסם זאק בחשבון הטוויטר שלו וזוכה לאהדה רבה.


בערוץ היוטיוב FarlyTeem ליקטו את מיטב סרטוני הויין הקסומים של קינג, והפכו אותם לסרטון אוסף אחד נהדר. בין שלל התעלולים של זאק תוכלו לראות אותו שולף חתול מתוך מסך מחשב, מחליף שלוש זוגות גרביים על ידי נקישות רגליים בלבד, מעלים אנשים, קופץ לתוך רכב דרך חלון סגור ועוד שלל הפתעות מטריפות שישאירו אתכם פעורי פה, הודות ליכולות העריכה המושלמות שלו.

 

אז נכון, בניגוד לקוסמים שעובדים שנים על זריזות ידיים ואשליות אופטיות כדי לייצר קסמים חדשים, קינג משתמש כאן ביכולות העריכה והמוח היצירתי שלו, אבל נראה אתכם מעזים לכנות את הסרטונים שלו במילה אחרת מאשר קסם. אספנו עבורכם כמה דומאות נוספות לסרטונים תוצרת זאק קינג, ואתם מוזמנים להתחבר לפרופיל ה-vine שלו, לעקוב אחריו וליהנות מהסרטונים החדשים שהוא מעלה אחת לכמה ימים. אנחנו כבר מכורים.

 לייק לפטריה בפייסבוק