פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

בעל החיים המסתורי והמופלא הזה הוא הייצור הכי מוזר שלא ידעתם על קיומו

אחת לכמה חודשים צצות ברחבי הרשת תמונות חדשות ומרתקות של יצורים חיים שונים ומשונים, ממש כמו ארנב הים שפגשנו כאן לא מזמן, אשר גורמים לכולנו לתהות אלו עוד מינים סודיים ובלתי מזוהים של בעלי חיים מסתתרים על כדור הארץ, ואיך יכול להיות שאף פעם לא נתקלנו בהם בעבר.

היצור המדהים בתמונה הבאה, שנראה קצת כמו הכלאה בין בובת פרבי, כלב פודל ופיית השיניים, זכה לשם הלא מחמיא “עש פודל ונצואלי” והתגלה לראשונה על ידי הזאולוג ד”ר ארתור אנקר בשנת 2009. מאז, אחת לכמה זמן צצות תמונות חדשות המתעדות הופעות אורח נדירות של היצור המסתורי שמצליחות להסעיר את הרשת בעיקר בזכות המראה החייזרי שלו שכולל פרווה, כנפיים, עיניים גדולות וזוג אנטנות מוזרות על הראש, לוק שגרם לגולשים רבים לתהות האם מדובר בסוג של פוקימון שהתעורר לחיים או לחילופין תוצר של אורגיה משוגעת וחסרת שליטה בין כמה זנים שונים של בעלי חיים.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tasia *🌙 (@tazerbeam33)

הייצור הפרוותי המשונה הזה שגודלו כשני סנטימטרים, נחשב לתעלומה של ממש ובמהלך השנים הספורות מאז נחשף לראשונה עדין לא נאסף מספיק מידע עליו כדי לקבוע מה בדיוק תפקידו בהיררכיה של הטבע, ולאיזו משפחת בעלי חיים הוא שייך, על אף שההנחה הראשונית של החוקרים היא כי מדובר בזן נוסף ממשפחת העש וההערכה היא שהאנטנות המיוחדות על ראשו משמשות אותו לזיהוי אובייקטים בסביבה שלו.

כדי שתוכלו לקבל החלטה מושכלת וחכמה האם אתם רוצים לאמץ לעצמכם עש פודל ונצואלי משלכם, הנה עוד כמה תמונות מרהיבות של בעל החיים המיניאטורי והמתוק שהערך שלו בוויקיפדיה מסתכם ב-4 שורות בלבד. כמובן, אם החלטתם שכן, כדאי שתארזו מזוודות, סעו לוונצואלה, ותבהירו לקרובים שלכם שאתם הולכים להיעדר לכמה שנים, עד שתמצאו אותו. בהצלחה!

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...