החיה הזאת שנראית כמו ארנב היא הדבר הכי מתוק שלא ידעתם על קיומו

בהנחה שאתם לא זאולוגים או ביולוגים ימיים במקצוע שלכם, קיימת סבירות גבוהה שקיימים אלפי זנים של בעלי חיים שמעולם לא יצא לכם לפגוש או לשמוע על קיומם. מדי פעם אנחנו נתקלים לחיות חדשות שונות ומשונות אבל החיה המוזרה הבאה, שהפכה ללהיט ברשת הטוויטר היפנית בימים האחרונים, היא ללא ספק אחת המתוקות שנתקלנו בהן, למרות שכאשר תגלו במה בדיוק מדובר, יש מצב שהרצון שלכם לאמץ אחת כזאת יתחלף בתחושת גועל קלה.

ובכן, החיה הפרוותית החמודה הזאת שמאוד מזכירה ארנב במראה שלה ולכן זכתה לכינוי “ארנב ים”, היא בכלל סוג של חשופית ים, כאשר שתי האוזניים החביבות שלה הן בכלל סוג של מחושים שעוזרים לה להריח ולטעום ולזהות את הכימיקלים השונים במים כדי שהיא תוכל להתקדם בדרכה על קרקעית האוקיינוס.

החיה המתוקה הזאת, ששמה הרשמי הוא ג’ורונה-פרווה (Jorunna parva) או ゴマフビロードウミウシ אם אתם מסוגלים לקרוא יפנית, שוכנת בעיקר באוקיינוס ההודי ובאזור יפן והפיליפינים, זוכה כאמור סוף סוף לכבוד המגיע לזה בזכות כמה גולשים יפנים שהכירו אותה לראשונה והחלו לשתף תמונות מקסימות שלה בטוויטר. אספנו עבורכם כמה תמונות נבחרות של הייצור הדוחה והחמוד הזה, ואם זה לא מספיק לכם, תוכלו להתפנק בסוף הפוסט עם סרטון נהדר שמתעד אותו.

via GIPHY

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cricket Raspet (@chilipossum)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by XDIVERS (@xdivers)


לייק לפטריה בפייסבוק