פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

10 עיצובים מצחיקים למוצרים יומיומיים שיהפכו את החיים שלכם לבלתי נסבלים

זה נכון שרוב המעצבים עושים כמיטב יכולתם שהמוצרים שהם יהיו לא רק יפים, אלא גם נוחים לשימוש (או בלעז, ארגונומים), אבל יש אחת, קוראים לה Katerina Kampran שהחליטה שממש לא בא לה שלאנשים יהיה נוח להשתמש בדברים שהיא מייצרת. אז היא בנתה קו מוצרים בשם “הבלתי נוחים” ובו עיצבה מוצרים יומיומיים שהשימוש בהם נעים כמו סשן על מכשיר עינוי מהאינקוויזיציה.

למרות שזה נראה די פשוט לייצר כוס שבלתי אפשרי לשתות ממנה ומטאטא שישאיר את הרצפה מטונפת (ואת הגב שבור), קמפרני מספרת שהיא דווקא הייתה צריכה להשקיע לא מעט מחשבה כדי להפוך את המוצרים לגרועים בצורה מושלמת.

אם אתם מעוניינים לרכוש (ראש השנה מתקרב ואתם מחפשים מתנה מקורית?), זה האתר של המעצבת. נסו לשכנע אותה למכור לכם.

רוצים להשקות את הנענע שבאדנית? יש לכם עציץ חביב שאתם מטפחים שנים? אז לא בטוח שהמזלף הזה הולך לעזור לכם. מעוניינים לאבד את שפיותכם ולהתאשפז לשבועיים אינטנסיביים של מנוחה ותרופות לווריד באברבנאל? בבקשה, נסו את המזלף הזה.

לכאורה, מדובר בהמצאה מצוינת. מגפיים עם סאן רוף לאצבעות שיכולים להתאים גם בחורף וגם בקיץ. בתכלס, בקיץ הרגל שלכם תשחה בזיעה ובחורף היא תשחה במי גשמים. כבר עדיף ללכת יחפים.

הכוס הזאת מתסכלת פעמיים. בפעם הראשונה כשמבינים שאי אפשר לשתות ממנה, בפעם השנייה כשמבינים שההתחכמות של לתקוע בפנים קש לא מחזיקה. מצד שני, הנה כוס שלא צריך לשמור עליה, אף אחד לא יתקרב אליה גם ככה.

לא, זאת לא מברשת שיניים ממש ממש ארוכה, זהו מטאטא. אלא אם כן אתם מעסיקים מנקה שעובדת תוך כדי שהיא זוחלת עם הגחון, אין לכם הרבה סיכוי לסיים עם בית נקי.

בסיר הזה, וגם בפינג’ן שמתחת, אנחנו ממליצים לא להניח על הכיריים לעולם. ואם כן, אז להרים לפני טלפון למחלק כוויות ולוודא שיש מיטה פנויה.

אנחנו דווקא בעד המוצר הזה. אם הוא יתפוס, הוא עלול לשכנע את האנושות לחזור ולאכול בידיים. או אפילו עם הידיים קשורות מאחורי הגב. הכל נשמע יותר טוב מלאכול עם מזלג שיש לו שיניים בכיוון ההפוך או כפית שלא יכולה להיכנס לפה.

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...