אוי ואבוי: זו כנראה אחת הבובות הכי מפחידות אי פעם (וידאו)

לאמן הבריטי פיליפ בלאקמן כנראה חווה ילדות מאוד לא פשוטה. אחרת, קשה מאוד להסביר את התחביב המוזר וההזוי שפיתח לעצמו במהלך השנים. בלאקמן לוקח בובות פרווה ילדותיות ישנות, לרוב בובות של דובונים למיניהם, ובאמצעות קצת יצירתיות והרבה השראה מסיוטי לילה או מסדרות מטורפות כמו “המתים המהלכים”, הופך אותן לדובונים זומביים מפחידים ומלחיצים במיוחד בשם UnDeadTed, שספק אם הייתם רוצים לרכוש עבור הילדים שלכם.

תאמינו או לא, הבובות הפסיכיות הללו נמכרות בהמוניהן באיביי, ולאחרונה יצר בלאקמן את הבובה ה-700 בסדרה, בובה מיוחדת שיודעת גם לדבר וגם לשחק עם הילד שלכם במשחק הפיקאבו (קוקו!) המוכר במסגרתו הבובה מכסה את עיניה ואז מורידה אותם וחושפת גולגולת מלאת דם תוך שהיא אומרת “קוקו! מצאתי אותך!”. קשה לכם להתמודד עם התאורים המילוליים? אתם מוזמנים לצפות בסרטון ולזכות להדגמה בלייב. כמובן, הצפייה על אחריותכם בלבד.

אם גם אתם מתים להניח את הידיים שלכם על הבובה המגה מגניבה הזאת ולהעניק לילדים או האחיינים שלכם טראומת ילדות בלתי נשכחת, ודאי תתבאסו לשמוע שהבובה הזאת, כבר נמכרה באיביי ממש לאחרונה, תמורת סכום של 480 דולר. מאוכזבים? תוכלו להמשיך לעקוב אחר יצירותיו של בלאקמן ואולי להצליח גם אתם לרכוש לעצמכם את אחת הבובות המקוריות הללו.

אספנו עבורכם עוד כמה דוגמאות לדובוני לא-איכפת-לי-אני-זומבי פרי מוחו המעוות של בלאקמן, ואתם כאמור מוזמנים להמשיך ולהתעדכן באתר שלו על החידושים האחרונים בתחום הזומבים הפרוותים. בהצלחה.

לייק לפטריה בפייסבוק