ילדה מזייפת את המחזור הראשון שלה ומקבלת עונש חינוכי מבריק בפרסומת קורעת ומעולה

לפני קצת פחות משנה, עלתה לרשת אחת הפרסומות הכי מצחיקות ומקוריות שראינו, פרסומת לחברה חדשה בשם HelloFlo המספקת ערכות מחזור מיוחדות עבור נשים, ערכות המגיעות עד לבית הלקוחה בדיוק רגע לפני המחזור, ובאמצעות טמפונים, תחבושות ושלל פינוקים ושוקולדים, אמורות להפוך את המטרד החודשי המבאס הזה לאירוע הרבה יותר כיפי ונסבל עבור נשות העולם. הפרסומת המבריקה הציגה ילדה צעירה במחנה קיץ שמקבלת לראשונה מחזור והופכת לגורו של בנות המחנה עד שהן מגלות את הערכות של HelloFlo ונוטשות אותה.

כעת, כמה חודשים ומליוני צפיות אחרי, עלתה לפני יומיים לרשת פרסומת חדשה למוצר, שמצליחה להיות לא פחות מצחיקה ומבריקה מקודמתה. הפרסומת מציגה שוב ילדה צעירה כבת 12 שממש מאוכזבת מהעובדה שכל חברותיה כבר קיבלו מחזור והיא עדין לא, מה שהופך אותה באופן אוטומטי להרבה פחות קולית ופופולארית. כדי להוריד את הקוף הזה מעל גבה היא מזייפת כתמי דם על התחבושת שלה, ומודיעה לחברותיה שגם היא חלק מהמועדון היוקרתי. אולם, כשאמא שלה מגלה את הזיוף, היא מחליטה להעניש את בתה ולערוך לה “מסיבת מחזור” הזויה אליה היא מזמינה את כל המשפחה ואת חבריה ללימודים של בתה.


הסרטון מאוד מצחיק, הילדה משחקת נהדר, ומסיבת המחזור היא אחד הדברים היותר הזויים שתראו. כמובן, גם החברים של הילדה חושבים ככה ומגיבים בהתאם, בזמן שכוכבת הפרסומת לא יודעת איפה לקבור את עצמה מרוב בושה. מדובר בהחלט במהלך שיווקי מרענן שמצליח למכור מוצרי מחזור בדרך ייחודית ושונה לחלוטין ממה שהתרגלנו לראות בהפסקת הפרסומות.

מטרת הפרסומת אגב היא לשווק את “ערכת טרום המחזור” החדשה של HelloFlo שאמורה לסייע לילדות צעירות ללמוד על המחזור ולהתכוננן אליו כמה רגעים לפני שהוא מפתיעה אותן בהופעת בכורה. הסרטון צבר קרוב למליון צפיות מאז עלה לרשת וצפוי גם הוא להפוך ללהיט ויראלי גדול.

תודה לעידו כהן על הטיפ

לייק לפטריה בפייסבוק