אמא נכשלת שוב ושוב בנסיון להשכיב את ילדיה לישון בסרטון טיים-לאפס מצחיק ומקסים

להכניס ילד קטן למיטה ולהסביר לו שהוא צריך ללכת לישון עכשיו ולא לצאת מהחדר שלו זאת לא משימה פשוטה. אולם, במקרה של הנרייטה ג’ואנסן, אם לתאומים מחלקה הצפוני של נורבגיה, מדובר בלא פחות מסיוט משעשע ומטריף במיוחד.

הנרייטה וילדיה גרים בחלקה הצפוני נורבגיה אשר מכונה “ארץ שמש החצות” מכיוון שבתקופות ארוכות במהלך השנה השמש אינה שוקעת כלל היות וחלקה הצפוני של נורבגיה שוכן מצפון לחוג הקוטב הצפוניהמצב הזה של שעות אור כמעט בכל שעות היממה מקשה עליה מאוד לגרום לילדיה הקטנים והשובבים להיכנס למיטה וללכת לישון.

בעקבות טיפ שקיבלה מחבריה שייעצו לה להפריד את הילדים לשני חדרים נפרדים בזמן השינה, היא החליטה לבדוק את העניין ולתעד בוידאו את התהליך המייגע/מצחיק שהיא צריכה לעבור תוך כדי. את הסרטון היא ערכה לטיים לאפס נהדר ומשעשע שיגקום לכם לחשוב פעמיים לפני שאתם עושים ילדים. תהנו!


אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק